inna1803-i-uainna1803@i.ua

22 Травня 2020
inna1803-i-ua

Тендерний комітет комунального закладу вищої освіти «Дніпровська академія неперервної освіти» Дніпропетровської обласної ради» (далі – КЗВО «ДАНО» ДОР») звертається з проханням надати роз’яснення з наступного питання.
У вересні 2018 року за підсумками відкритих торгів «Капітальний ремонт приміщень 5 та 6 поверхів гуртожитку КЗВО«ДАНО» ДОР» за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 70, згідно ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 за кодом ДК 021:2015 «45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи» (Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-08-13-000939-b)укладено договір на суму 7479, 51 тис. грн.
Протягом 2018-2019 підрядна організація Товариство з обмеженою відповідальністю «К Р Е Д О» виконала роботи на суму 4845,949тис.грн. Залишок по договору склав 2633,56 тис. грн.
У зв’язку з виникненням додаткових робіт при будівництві, зміненням фактичних обсягів деяких робіт та зміненням рівня заробітної плати по Дніпропетровській області між КЗВО «ДАНО» ДОР» та підрядною організацією 25.02.2020 року укладено договір згідно з предметом «Коригування кошторисної документації та забезпечення проведення її експертизи за об’єктом «Капітальний ремонт приміщень 5 та 6 поверхів гуртожитку КЗВО «ДАНО» ДОР» за адресою: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича,70». А саме: «КОРИГУВАННЯ 2020 року за кодом ДК 021:2015:45220000-5 Інженерні та будівельні роботи (Ідентифікатор закупівлі:UA-2020-02-25-001186-c)». Коригування проектно-кошторисної документації було зроблено та отримано експертний звіт щодо розгляду кошторисної частини проектної документації.
За результатами перерахунку вартість невиконаних робіт збільшилась на 1016,156 тис. грн. та склала 3649,716 тис. грн.
Прошу Вас надати роз’яснення: чи маємо ми право, керуючись частиною 5 статті 40 Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель» від 19.09.2019 № 114-ІХ провести переговорну процедуру та укласти новий договір на збільшену вартість робіт з існуючою підрядною організацією, чи нам потрібно проводити нову процедуру – відкриті торги.

Відповідь

Добрий день! Відповідно до частини другої статті 40 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) у редакції, що діє з 19.04.2020, переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток зокрема у разі, якщо після укладення договору про закупівлю у замовника виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника. Можливість і умови таких додаткових робіт чи послуг можуть бути передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Зміна ставки податку (пп. 6 п. 19 Особливостей)
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Добрий день! Чи можемо як Замовники скористатись пп.6 п. 19 Осоливостей стосовно такої ситуації.: в канці 2025 року ми проводили закупівлю “Послуги охоронців” , у нас є переможець. В кінці

  • Закупівля лізингу
    15 Січня 2026
    Читати відповідь

    Як обрати вид процедури для закупівлі дороговартісного обладнання в лізинг? Чи можна вказувати конкретну марку та виробника обладнання?

  • Повернення на розгляд пропозиції після рішення АМКУ
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    АМКУ визнав скаргу учасника обґрунтованою та зобов’язав замовника скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції скаржника (другого учасника) та рішення про визначення третього учасника переможцем процедури закупівлі. Питання: 1. Які особливості

  • Внесення додаткової угоди до річного плану
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    Підкажіть чи потрібно в рядок річного плану вносити додаткову угоду на суму 481 грн. 99 коп. до публічного договору про надання додаткових платних послуг. При цьому сам договір не внесений

  • Закупівля послуг до переходу майна у право власності
    14 Січня 2026
    Читати відповідь

    Є рішення сесії про передачу ні підставі узуфрукта об’єктів центрального водопостачання та водовідведення від попереднього надавача послуг нашому комунальному підприємству. Але акт приймання-передачі об’єктів інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства відсутній (планується,

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО