Щодо закупівлі лікарських препаратів

15 Лютого 2023
olena

Наказом МОЗ України від 11.10.2019 №2072 затверджено Реєстр граничних оптово-відпускних цін на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти.
Як уповноважена особа повинна проводити закупівлю лікарських засобів та контролювати ціни згідно реєстру?
Уповноважена особа повинна контролювати ціни згідно реєстру при формуванні очікуваної вартості закупівлі?
Уповноважена особа повинна контролювати ціни при отриманні від учасника тендерної пропозиції за результатами відкритих торгів з особливостями?
Чи є перевищення ціни по реєстру оптово-відпускних цін підставою для відхилення найвигіднішої пропозиції учасника?
Дана вимога застосовується тільки при закупівлі лікарських засобів тільки при закупівлі за бюджетні кошті чи розповсюджується й на закупівлі за кошти НСЗУ?
“Деякі лікарські засоби” – це тільки ті лікарські засоби які включені до Нацпереліку?
Дякую

Відповідь

Вітаю! Перш за все зазначу, що вказаний Вами Наказ МОЗ втратив чинність. Наразі чинним є наказ від 01.11.2022  № 1963 Про затвердження Реєстру відомостей щодо граничних оптово-відпускних цін на деякі лікарські засоби, що закуповуються за бюджетні кошти та підлягають референтному ціноутворенню, станом на 31 жовтня 2022 року. Задля дотримання цінових показників на зазначений перелік товарів перш за все рекомендуємо коректно визначати очікувану вартість Процедури закупівлі, враховуючи граничні ціни, затверджені наказом. Крім того, у Вас є можливість встановити в тендерній документації...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Доброго дня.Невзмозі поставити запитання на сайті, у зв’язку з обмеженням
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня. Невзмозі поставити запитання на сайті, у зв’язку з обмеженням в 1400 символів». Скорочення запитання призведе до втрати змістовності. Лист направив Вам на radnukdz@gmail.com 18.08.2025 о 15,40 год. Дякую.

  • Чи поновлюються строки розгляду після виконання рішення АМКУ
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Маємо рішення АМКУ про зобов’явання скасувати рішення про визначення учасника переможцем процедури закупівлі. Після виконання рішення, строки розгляду пропозицій поновлюються? Чи можемо знову розглядати пропозицію цього учасника, по якому було

  • Переможець не завантажив документ, який вимагався в ТД
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Переможець не завантажив в систему документи які вимагалися ТД, а саме: опис до статуту. Але цей документ був завантажений з документами учасника. Чи є підставою відхилення тендерної пропозиції переможця якщо

  • Щодо припинення дії ГКУ
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    28 серпня припиняє дію Господарський кодекс. Чи є якісь рекомендації щодо заміни посилань в тендерній документації з ГК на якійсь інший законодавчий документ, наприклад Цивільний кодекс?

  • Як можна скасувати процедуру закупівлі та правильно обґрунтувати причину скасування?
    21 Серпня 2025
    Читати відповідь

    Маємо діючий тендерний договір на постачання електричної енергії на 2025 рік. З приєднанням нової точки споживання виникла потреба в закупівлі додаткових обсягів електричної енергії. Виділено додаткові кошти в сумі 311,2

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО