Щодо закупівлі у монополіста.

06 Січня 2023
valentyna

Нам на рік потрібно до 20 мільйонів гривень на теплопостачання. так як, сума велика, то нам виділяють фінансування на один, інколи два місяці. Як бути із запитом про перелік суб’єктів природних монополій до АМКУ? Потрібно його робити кожного місяця ? Чи можна користуватися інформацією, що вже отримана від них?

Відповідь

Вітаю! Придбання замовниками товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких становить або перевищує 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких становить або перевищує 200 тис. гривень, робіт, вартість яких становить або перевищує 1,5 млн гривень, може здійснюватися шляхом укладення договору про закупівлю без застосування відкритих торгів та/або електронного каталогу для закупівлі товару у разі, зокрема, відсутності конкуренції з технічних причин, яка повинна бути документально підтверджена замовником. Постановою не встановлено виключного переліку документів, якими потрібно відсутність...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Як публікувати закупівлю після 01.07.2026
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Плануємо закупити предмети ритуальної належності для поховання загиблих Захисників та Захисниць. Як потрібно публікувати закупівлю з 01.07? Якщо повинно бути виділено 500 тис. грн, в план вносимо 500 тис. грн,

  • Прямий договір згідно пп. 6 п. 13 з Фізичною особою
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Не відбулися відкриті торги на придбання автомобіля (вживаного), не було учасників. Чи має право бюджетна установа заключити прямий договір з фізичною особою (не ФОП).

  • Щодо об’єднання КПКВК
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Замовник є бюджетною установою. Фінансування умовного предмета закупівлі здійснюється за кількома окремими Кодами Програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету (КПКВК) відповідно до затвердженого річного плану та кошторису видатків окремо.

  • Позиція ВСУ: локалізацію рахуємо по кожному товару окремо?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    Прошу прокоментувати рішення ВСУ по справі №320/60498/24 від 01.06.2026 року (https://reyestr.court.gov.ua/Review/137041427). Чи можна, наразі, використовувати практичну позицію суду, що локалізація тепер рахується по кожному товару окремо. Тобто, якшо є Кабель

  • Поточний ремонт об’єкта благоустрою, чи проводити аналіз цін?
    21 Червня 2026
    Читати відповідь

    чи є обов’язок у замовника здійснювати аналіз цін на матеріальні ресурси при закупівлі поточного ремонту об’єкту благоустрою (зупиночний павільйон, дитячі майданчики, пам’ятники), вартість ремонту до 100 тисяч ?

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО