Щодо повторного завантаження документів

20 Грудня 2022
tetiana

Чи повинен учасник, отримуючи статус переможця повторно в рамках однієї тієї ж процедури закупівлі, вдруге завантажувати до електронної системи закупівель документи по ст. 17 Закону для переможця?
Учасника визнали переможцем, він надав всі документи, але Замовнику не сподобався витяг з ІАС про відсутність судимості, і він відхилив пропозицію останнього.
Учасник подав скаргу, рішення АМКУ було на користь Учасника. Замовник скасував рішення про відхилення, та постановив нове рішення, про намір укласти договір з цим Учасником.
Учасник не завантажував на майданчик документи для переможця повторно, не було необхідності дублювати одну й ту саму інформацію. Всі документи були діючі на момент публікації нового протокольного рішення про намір укласти договір , тим паче документація не містить містила вимоги щодо повторного завантаження документів переможця. Окрім того, ми знаходимося в Одеській області, і на ці дні припав повний блекаут. Замовник відхилив Учасника знову.
Чи є з приводу повторного завантаження до електронної системи закупівель документів по ст. 17 Закону для переможця практика АМКУ?
Дякую за відповідь.

Відповідь

 Вітаю! Можуть бути випадки, в яких з учасником, якого визначив замовник переможцем та який вже завантажив документи переможця, не підписали договір або замовник сам скасував рішення про визначення переможцем учасника та визначив переможцем іншого учасника. Після цього перший учасник оскаржив рішення про відхилення своєї тендерної пропозиції до Органу оскарження та виграв таку скаргу, відповідно замовник на виконання рішення Колегії АМКУ повторно визначив такого учасника переможцем. Відповідно до пп.44 Постанови №1178 Переможець процедури закупівлі у строк, що...

Створіть аккаунт, щоб читати цю відповідь

У вас вже є аккаунт?

Увійти

Проводимо консультації з публічних закупівель

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо питань з будівництва/бухгалтерської чи кадрової діяльності, інших питань, що виходять за рамки публічних закупівель, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Надаємо відповіді на запитання ВИКЛЮЧНО у сфері публічних закупівель
(щодо інших питань, просимо звертатися до фахівців відповідного напряму)

Важливо! Перед запитом на консультацію обов'язково ознайомтесь з правилами

Вас може зацікавити
  • Локалізація при здійсненні публічних закупівель робіт
    26 Червня 2025
    Читати відповідь

    Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, інформацію з наступного питання. Плануємо взяти участь у закупівлі будівельно-монтажних робіт ( очікувана вартість закупівлі – 10 млн грн.) Згідно з умовами тендерної документації передбачена

  • Закупівля без виділених коштів
    26 Червня 2025
    Читати відповідь

    Дайте будь ласка відповідь як вийти з конкретної ситуації : вартість робіт згідно проєктної документації визначена у сумі 4000000,00 грн., сесією виділені кошти на закупівлю 2000000,00 грн, наступною сесією будуть

  • Чи можна відхилити учасника, який пропонує суму без ПДВ меншу, але з ПДВ більшу чим сума лота
    26 Червня 2025
    Читати відповідь

    Були об’явлені відкриті торги з особливостями. Сума за товар була без ПДВ, але розраховували , що заявлена сума буде з ПДВ. Зайшов участник, який пропонує суму без ПДВ меньшу, але

  • Чи може оголосити ВТ одна УО, а інша завершити?
    26 Червня 2025
    Читати відповідь

    Чи може оголосити ВТ одна УО, а інша завершити?

  • Чи зобов’язані одержувачі бюджетних коштів виконувати Постанову 710
    26 Червня 2025
    Читати відповідь

    Якщо ми не є розпорядникам бюджетних коштів, а одержувачі. Ми КП про Міській раді. Чи зобов’язані ми виконувати Постанову 710. Чи це обо’язок саме розпорядника, оприлюднювати за нас?

  • До усіх питань
    Повне або часткове копіювання публікацій порталу ЗАБОРОНЕНО