Що треба робити учасникам для остаточної перемоги в тендерах відповідно до Директиви 2014/24/ЄС

Ганна Севостьянова
449
5 Червня 2020
СПЕЦВИПУСК
Що треба робити учасникам для остаточної перемоги в тендерах відповідно до Директиви 2014/24/ЄС
449
5 Червня 2020

У попередніх статтях «Основні умови для участі в публічних тендерах GPA» та «Поетапний організаційний процес здійснення відкритої процедури закупівлі відповідно до  Директиви 2014/24/ЄС» було розглянуто організаційний процес участі в європейських тендерах. Та для досягнення остаточної перемоги в тендерах необхідно відповідати встановленим Директивою 2014/24/ЄС Про здійснення закупівель у державному секторі (далі — Директива) вимогам та зважати на всі підходи, які замовники мають право застосовувати при відмові кандидатам або учасникам торгів (статті 57, 58 Директиви 2014/24/ЄС).

Відповідно до ст. 58 Директиви 2014/24/ЄС замовник може вибрати та встановлювати вимоги до таких критеріїв відбору, як:

1. Придатність здійснювати професійну діяльність.

Замовники можуть встановлювати вимоги, які передбачають, що суб’єкти господарювання мають необхідні людські й технічні ресурси і досвід для виконання контракту з відповідним рівнем якості.

Для виконання робіт:

 • перелік робіт, виконаних протягом щонайбільше останніх п’яти років, у супроводі свідоцтв щодо задовільного виконання і результатів для найбільш важливих робіт; якщо це необхідно з метою забезпечення адекватного рівня конкуренції, то замовники можуть вказати, що до уваги прийматимуть підтвердження відповідних робіт, виконаних більш ніж п’ять років тому.

Для послуг та робіт:

 • перелік здійснених основних поставок матеріалів або послуг, виконаних протягом щонайбільше останніх трьох років, із зазначенням сум,...

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель