- Радник у сфері публічних закупівель - https://radnuk.com.ua -

Приклад протокольного рішення уповноваженої особи стосовно затвердження річного плану закупівель та/або додатка до річного плану закупівель

З квітневого випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» маємо нову практичну рубрику «Практична шпаргалка для замовника та учасника», в якій плануємо розміщувати приклади протоколів, листів, звернень та інших документів, які необхідні для проведення процедур та участі в них.

Наразі вирішили зупинитись саме на замовниках та запропонувати увазі практиків рекомендації щодо діяльності уповноваженої особи в організації замовника. Такий вибір пов’язано з тим, що доволі часто багато хто чув про уповноважену особу, та мало хто бачив її. Та нам достеменно відомо, що уповноважені особи існують і повністю замінюють тендерні комітети замовників. Дехто із замовників уже скористався своїм правом та визначив уповноважену особу для організації і проведення процедур закупівель, а хтось тільки планує та придивляється, намагаючись попередньо уявити, як же організувати роботу цієї особи, котра гордо іменується в Законі України «Про публічні закупівлі» уповноваженою.

У даній рубриці читачі можуть ознайомитися з прикладом оформлення рішення уповноваженої особи замовника протоколом у порядку статті 11 Закону України «Про публічні закупівлі» (як приклад наведено протокольне рішення уповноваженої особи стосовно затвердження річного плану закупівель та/або додатка до річного плану закупівель).

Нагадаємо читачам, що освіжити знання стосовно організації роботи тендерного комітету й уповноваженої особи можливо з таких публікацій журналу «Радник в сфері державних закупівель»:

Приклад протокольного рішення уповноваженої особи стосовно затвердження річного плану закупівель та/або додатка до річного плану закупівель