Працюємо для Вас – нові приклади протоколів по звітам для ТК та УО відповідно до нової редакції Закону

Редакція
2348
4 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Працюємо для Вас – нові приклади протоколів по звітам для ТК та УО відповідно до нової редакції Закону
2348
4 Травня 2020

Шановні колеги! Почастішали питання, чи потрібно звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель затверджувати протоколом?

Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

В Законі чітко не встановлено по – перше, хто саме повинен займатися вищезазначеним звітом, тому можна зробити висновок, що якщо ж у замовника немає потреби у здійсненні процедур закупівель та спрощених закупівель, то тендерний комітет або уповноважену особу призначати не потрібно. Достатньо визначити працівника, який відповідатиме за внесення необхідної інформації щодо закупівель в електронну систему, у тому числі вчасно прозвітує про укладені договори. Детальніше про це читайте в статті «Планування в річному плані закупівель до 50 тис. грн і вище: відображати чи ні?».

По-друге не встановлено обов’язку вищезазначений звіт затверджувати протоколом. Тому у наших прикладах розміщених на порталі RADNUK.COM.UA ми підготували приклади протоколів якими одразу затверджуємо і річний план і звіт.

Тому враховуючи численні звернення та...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель