Працюємо для Вас – нові приклади протоколів по звітам для ТК та УО відповідно до нової редакції Закону

Редакція
3428
4 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Працюємо для Вас – нові приклади протоколів по звітам для ТК та УО відповідно до нової редакції Закону
3428
4 Травня 2020

Шановні колеги! Почастішали питання, чи потрібно звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель затверджувати протоколом?

Відповідно до частини 3 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) у разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг, вартість яких не перевищує 50 тисяч гривень, без використання електронної системи замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.

В Законі чітко не встановлено по – перше, хто саме повинен займатися вищезазначеним звітом, тому можна зробити висновок, що якщо ж у замовника немає потреби у здійсненні процедур закупівель та спрощених закупівель, то тендерний комітет або уповноважену особу призначати не потрібно. Достатньо визначити працівника, який відповідатиме за внесення необхідної інформації щодо закупівель в електронну систему, у тому числі вчасно прозвітує про укладені договори. Детальніше про це читайте в статті «Планування в річному плані закупівель до 50 тис. грн і вище: відображати чи ні?».

По-друге не встановлено обов’язку вищезазначений звіт затверджувати протоколом. Тому у наших прикладах розміщених на порталі RADNUK.COM.UA ми підготували приклади протоколів якими одразу затверджуємо і річний план і звіт.

Тому враховуючи численні звернення та задля полегшення Вашої діяльності було розроблено приклад протоколу щодо затвердження звіту про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель як для тендерного комітету, так і для уповноваженої особи, який розміщено на порталі RADNUK.COM.UA у розділі «Зразки документів».

Протокол Звіт про договір ТК (Затвердження РП)

Протокол Звіт про договір УО (Затвердження РП)

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)