Очистити

Новини за липень 2018

Вікторія Ревтюх
36
2 Липня 2018
36
2 Липня 2018

Широко анонсовані зміни до Закону про публічні закупівлі «зависли» в парламенті

Нагадаємо, що Президент України ще всередині квітня передав до Верховної Ради України як невідкладний проект закону про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та деяких інших законодавчих актів України (№ 8265). Законопроект пройшов відповідні узгодження в Комітеті з питань економічної політики та Головному науково-експертному управлінні Верховної Ради України та був рекомендований для першого читання. Станом на 21 червня парламентарі, здійснивши п’ять спроб, остання з яких була зроблена 19 червня, так і не змогли проголосувати навіть за включення законопроекту № 8265 до порядку денного.

За матеріалами журналу «Радник в сфері державних закупівель»

УВАГА! З 2 липня змінюються реквізити рахунків для сплати податків і зборів

Державна казначейської служби України розмістила на своєму офіційному сайті повідомлення про зміну реквізитів рахунків для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів.

Як зазначено в повідомленні, у зв’язку зі зміною порядку відкриття дохідних рахунків з 02.07.2018 рахунки для зарахування доходів до державного та місцевих бюджетів за новими реквізитами будуть відкриті на балансі Державної казначейської служби України (МФО 899998).

Реквізити нових рахунків розміщені на:

За повідомленням прес-служби ДКСУ...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель