- Радник у сфері публічних закупівель - https://radnuk.com.ua -

Найактуальніші події 2018 року Листопад

Набув чинності Закон України «Про електронні довірчі

Сьомого листопада 2018 року набув чинності Закон України «Про електронні довірчі послуги».

Відповідно до частини 2 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень даного Закону передбачено визнати таким, що втратив чинність, Закон України «Про електронний цифровий підпис». Також, згідно з пунктом 2 частини 3 розділу VII Прикінцевих та перехідних положень даного Закону, передбачено внести зміни до Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг».

Детальніше про це написано в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 11 (86) за листопад 2018 року на стор. 37.

Набув чинності наказ Міністерства фінансів України «Про затвердження Порядку надання довідки про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на контролюючі органи»

Відповідно до даного наказу передбачено визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства доходів і зборів України від 10 жовтня 2013 року № 567 «Про затвердження Порядку видачі довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 31 жовтня 2013 року за № 1842/24374. Цей наказ набирає чинності з дня набрання чинності Законом України «Про електронні довірчі послуги», але не раніше дня його офіційного опублікування.

Детальніше про це написано в журналі «Радник в сфері державних закупівель» № 11 (86) за листопад 2018 року на стор. 37.