Хто є відповідальним за укладення договору про закупівлю?

Анна Селютіна
584
3 Березня 2020
Хто є відповідальним за укладення договору про закупівлю?
584
3 Березня 2020

У даному номері журналу розглянемо позицію Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) щодо такого специфічного питання: «Хто є відповідальним за підписання договору про закупівлю?»

Рішення № 2290-р/пк-пз від 06.02.2020, оголошення № UA-2019-10-31-001781-b

Підстава для відхилення тендерної пропозиції скаржника

Відповідно до протоколу засідання тендерного комітету комунального підприємства «Х» підставою для відхилення пропозиції скаржника було те, що «станом на 20-й календарний день з дня прийняття рішення про намір укласти договір, а саме 09 січня 2020 року, замовнику не було надано Товариством з обмеженою відповідальністю “Y” заповненого та підписаного з боку учасника договору “Про постачання електричної енергії споживачу” по закупівлі ДК 021:2015 09310000-5 “Електрична енергія” <…>. Договір “Про постачання електричної енергії споживачу” <…> не був укладений у строк, передбачений ст. 32 Закону України “Про публічні закупівлі” (далі Закону) з вини учасника ТОВ “Y”. У відповідності до ст. 37 Закону** договір про закупівлю є нікчемним у разі його укладення з порушенням строків, встановлених ч. 2 ст. 32 Закону».

Позиція скаржника

Скаржник зазначає, що після оголошення скаржника переможцем процедури...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель