Чек-лист для підготовки переможної тендерної пропозиції / пропозиції

Катерина Плашенко
641
7 Червня 2021
Чек-лист для підготовки переможної тендерної пропозиції / пропозиції
641
7 Червня 2021

Звісно, основними  рисами спеціаліста з публічних закупівель, який готує документи тендерної пропозиції / пропозиції, мають бути уважність та точність. Буває різне. Підготовка документів тендерної пропозиції / пропозиції може бути напруженою та стресовою, а в процесі, на жаль, можна й помилитися. Дуже неприємно, коли учасник зосереджено готував документи тендерної пропозиції / пропозиції, сплатив за участь і за гарантію, сформував переможну ціну, з якою вдалося виграти в аукціоні, але в останню мить через якусь, на перший погляд, дрібницю його відхиляють.

Але всі ми живі люди, а не роботи. На роботу фахівця можуть впливати різні фактори: надмірні навантаження у «гарячий» сезон, скажімо, перед новим роком, емоційний стан, пов’язаний з нервовими ситуаціями або недобрим самопочуттям, тощо.

Хотілося б попередити виникнення неточностей, тому розглянемо варіант уникнення помилок під гаслом «перевіряємо, перевіряємо та ще раз перевіряємо!».

Вказівки щодо підготовки ідеальної тендерної пропозиції / пропозиції читайте на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Вказівки для підготовки «ідеальної» тендерної пропозиції. Прямуємо до перемоги». Дізнатися, як краще сформувати переможну ціну, ви можете на порталі RADNUK.COM.UA у статті «Способи формування переможної ціни».

Отже,  ви уважно вивчили умови тендерної документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі та спроможні їх виконати. Переходимо до підготовки тендерної...

Тендери

Публікації для учасників щодо особливостей участі при проведенні замовниками відкритих торгів (в тому числі відкритих торгів з публікацією англійською мовою), торгів з обмеженою участю та конкурентного діалогу: алгоритм, поради, кейси з практики, тощо.