- Радник у сфері публічних закупівель - https://radnuk.com.ua -

Приклад скарги на вимогу замовника щодо місцезнаходження, реєстрації учасника в певному місті (регіоні тощо) та надання висновку ТПП

Група компаній «Радник» невпинно працює, щоб полегшити роботу користувачів. Ми розробили понад 323 зразки різних документів: наказів, протоколів, листів, проєктів договорів, додаткових угод, положень, скарг та багато інших документів, які зручно використовувати у повсякденному житті закупівельника. Ще одним приємним фактом є те, що приклади щотижня поповнюються. Просто заходиш на портал RADNUK.COM.UA, знаходиш необхідний зразок документа, завантажуєш, заповнюєш відповідні реквізити, і потрібний документ готовий до використання!

У матеріалі «Зразок скарги, яку обов’язково задовольнить АМКУ» запропонований приклад скарги на умови тендерної документації на вимогу замовника щодо підтвердження досвіду виконання аналогічного(их) договору(ів) з контрагентом у певній галузі. Цей зразок розроблений на основі поданої скарги, яку Постійно діюча адміністративна колегія Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі — Колегія) задовольнила.

Сьогодні пропонуємо наступний приклад скарги, яку Колегія, найімовірніше, задовольнить, оскільки зразок розроблений на підставі скарги, яку Колегія задовольнила, а Антимонопольний комітет України у звіті за минулий рік звертав увагу саме на це рішення.

Оскарження дискримінаційних умов документації: місцезнаходження та реєстрація учасника в певному місті (регіоні тощо)

Розглянемо реальний приклад відкритих торгів за оголошенням UA-2021-01-26-002677-c. Умовами тендерної документації замовником було, зокрема, передбачено: «…Учасник повинен бути зареєстрованим (розміщений) у місті Києві. На підтвердження надати висновок Київської торгово-промислової палати про виробництво товарів / виконання робіт / надання послуг, суб’єктом господарювання розташованим в Україні, місті Києві. Послуги з дезінсекції, дезінфекції, дератизації…».

Колегія встановила дискримінаційність наведеної умови стосовно скаржника та зобов’язала замовника внести відповідні зміни до тендерної документації.

Ми проаналізували зазначену процедуру закупівлі, вимоги замовника, пояснення, викладені скаржником, та рішення Колегії в цілому та пропонуємо до вашої уваги переглянути приклад скарги на умови тендерної документації щодо вимоги замовника про місцезнаходження та реєстрацію учасника в певному місті (регіоні тощо) та надання висновку ТПП.

Переконані, що зазначений приклад скарги допоможе вам оскаржити дискримінаційну вимогу замовника. Читайте про діяльність АМКУ під час воєнного стану в матеріалі «Особливості діяльності АМКУ під час воєнного стану: інтерв’ю з державною уповноваженою Ольгою Нечитайло» на порталі RADNUK.COM.UA.

У разі потреби завантажте з порталу RADNUK.COM.UA: