Титанічні тендери тижня!

Катерина Плашенко
220
30 Березня 2021
Титанічні тендери тижня!
220
30 Березня 2021

І знову до вашої уваги найдорожчі тендери тижня! Пропонуємо ознайомитися із закупівлями з найбільшою очікуваною вартістю.

ДП «Дороги Сумщини» проводить відкриті торги з публікацією англійською мовою за предметом закупівлі «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Сумської області» з очікуваною вартістю понад 1,6 млрд грн. Головний сервісний центр МВС закуповує державні номерні знаки для транспортних засобів аж на 421 млн грн. А Служба безпеки України закуповує транспортні засоби, зокрема автомобіль на базі Hyundai Tucson, 2.0 A/Т, 4х4, Elegance або еквівалент — 23 одиниці, з очікуваною вартістю 940 тис. грн за одиницю. ДП Міжнародний аеропорт «Бориспіль» розпочав реконструкцію аварійно-рятувальної станції-1 для злітно-посадкової смуги-1. На цей проєкт виділено понад 35 млн грн. У Харкові реконструюють футбольні поля. На ці роботи планують витратити понад 51 млн грн.

Виконання наймасштабніших державних проектів — це можливість підвищити імідж свого підприємства на макрорівні! Давайте долучатися (див. Таблицю)!

Таблиця

Очікуваний бюджет,

грн з ПДВ

 

Організатор / Замовник

 

Предмет торгів

№ тендеру

в ЦБД

1 659 225 000,00

ДП «Дороги Сумщини»

Експлуатаційне...

Всебічно про участь у закупівлях

Розкриваємо підводні камені участі в публічних закупівлях

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель