Правильно чи ні? Учасник — юридична особа не роз’яснив, що не є ФОПом

Катерина Плашенко
239
21 Березня 2021
Правильно чи ні? Учасник — юридична особа не роз’яснив, що не є ФОПом
239
21 Березня 2021

У тендерній документації замовник зазначив, які документи мають надати учасники — юридичні особи, а які  — учасники — фізичні особи — підприємці. Наприклад, вимога замовника має такий вигляд:

При цьому замовник просить учасників надати лист-роз’яснення щодо ненадання документа:

Наприклад, учасник — юридична особа, виконуючи зазначену вимогу, у складі тендерної пропозиції надав статут, у якому є інформація про засновників та види діяльності учасника, та витяг платника ПДВ, а додаткових роз’яснень стосовно того, що він не є фізичною особою — підприємцем та не є платником єдиного податку, не надавав. Правильно так чи ні?

З одного боку, якщо підходити суто формально, учасник не надав у складі тендерної пропозиції копії свідоцтва про державну реєстрацію та документ, який підтверджує статус платника єдиного податку і, не надавши лист-пояснення щодо цього, не виконав вимогу тендерної документації.

Проте з іншого боку, навіщо? Якщо учасник є юридичною особою, то він не ФОП, якщо сплачує ПДВ, то не може бути платником єдиного податку. Навіщо множити папірці та дублювати зрозумілу інформацію? При проведенні публічних закупівель...

Всебічно про участь у закупівлях

Розкриваємо підводні камені участі в публічних закупівлях

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель