Оновлюємо інформацію про кінцевого бенефіціарного власника

Анна Селютіна
509
14 Червня 2021
Оновлюємо інформацію про кінцевого бенефіціарного власника
509
14 Червня 2021

У попередніх статтях «Позиція суду щодо відсутності інформації про кінцевого бенефіціарного власника», «Чи відхиляти учасника за відсутність інформації про кінцевого бенефіціарного власника у ЄДР?», «ТОП 8 питань про кінцевого бенефіціарного власника», «Аналізуємо висновки Держаудитслужби щодо відомостей про кінцевого бенефіціара», «Розкриття інформації про кінцевих бенефіціарних власників по-новому» та «Інформація про кінцевого бенефіціарного власника в ЄДР від „А“ до „Я“: усе що необхідно знати про відмову в участі у процедурі» на порталі RADNUK.COM.UA ми зазначали, що замовник не має права відхиляти тендерні пропозиції учасників у разі відсутності в ЄДР інформації про кінцевого бенефіціарного власника (контролера), якщо кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи є фізична(і) особа(и), адже пунктом 4 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення» від 06.12.2019 № 361-IX (далі — Закон № 361-IX) передбачено, що юридичні особи, зареєстровані до набрання чинності цим Законом, подають державному реєстратору інформацію про кінцевого бенефіціарного власника в обсязі, визначеному цим Законом, та структуру власності протягом трьох місяців з дня...

Всебічно про участь у закупівлях

Розкриваємо підводні камені участі в публічних закупівлях