ГоловнаПослугиПередплата/АкціїКалендар навчаньНавчання / СемінариПрактичні матеріалиЖурналНормативна базаЕлектронний журналВаші питанняКонтактиПошук ДК 021:2015
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

06.12.2019

Акція на навчання у сфері публічних закупівель


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

День збройних сил України!


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Новини, які Ви могли пропустити


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

05.12.2019

Новини закупівель, випуск за 5 грудня 2019 р.


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Врегулювання попередньої оплати бюджетними коштами


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Новини, які Ви могли пропустити


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Читайте у журналі "Радник в сфері державних закупівель" № 12 (99) за груень 2019 р.


Передплачуйте журнал «Радник в сфері державних закупівель» та встигніть отримати приємні бонуси! Передплату можливо оформити, перейшовши посиланням http://radnuk.tilda.ws/

У випуску журналу за грудень ми для вас підготували, як завжди, багато найактуальнішої та найкориснішої інформації в сфері закупівель: 

11 акцентів випуску журналу за грудень:


 • Про одинадцять нововведень нової редакції Закону, на які варто звернути увагу при оскарженні,  на сторінках 6-8 журналу розповідає в своїй статті керівник Академії Радник Анна Селютіна.

 • Кошторисна заробітна плата: які зміни відбулися. Чи можна змінювати договір про закупівлю, якщо змінилася кошторисна заробітна плата? Про це все розповідає Віта Аністратенко, начальних управління тендерних закупівель ДП «Укрмедпроектбуд» на сторінках 9-11журналу

 • На сторінках 12-16 цього випуску журналу Роман Магера, провідний юрист ЮК «ПравоеДело», розглядає практику розгляду скарг Постійно діючої адміністративної колегії з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель в ситуаціях, пов’язаних із вимогою надати зразок товару на етапі до аукціону, при розгляді пропозицій та в переможця закупівлі до укладення договору, а також надає рекомендації замовникам та учасникам в контексті висвітленого питання.

 • В статті кандидата юридичних наук, юриста-практика Анастасії Матвійчук на стор. 17-22 детально розглянуто, хто такі службові особи та чому рядовий працівник замовника, включений до складу тендерного комітету, автоматично набуває не лише нових посадових обов’язків, але і нового статусу, а отже і нових граней відповідальності.

 • Юрист ТОВ «Тендерне агентство Радник» Микола Павленко на стор. 23-25 на прикладі судової практики цікавою та доступною мовою розповідає про наслідки ситуацій, коли замовник в порушення законодавства здійснює попередню оплату за товар та підписує документи про отримання неіснуючого товару, довірившись контрагенту.

 • У своїй статті Крістіна Бєлякова на сторінках 26-31 розповідає все, що необхідно знати про формальні помилки в пропозиціях учасників. Які ж помилки учасника можна віднести до формальних? Яку маємо практику оскарження щодо формальних помилок? Що робити, щоб не допускати помилок? Ці та інші питання детально розберемо в статті та переглянемо приклади формальних помилок. 

 • На стор. 32-37 юрист-практик з багаторічним досвідом у закупівлях, Валерій Урлюк пояснює найактуальніші питання, що стосуються документального підтвердження відсутності заборгованості зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів) переможцем процедури закупівлі: вимагати чи ні та чи  змінить щось новий Закон? 

 • З 1 листопада 2019 року прив’язка кожного тендеру до конкретної позиції  річного плану закупівель стала обов’язковою умовою роботи в системі ProZorro для всіх надпорогових процедур закупівлі, окрім другого етапу конкурентного діалогу. Тепер, оголошуючи процедуру, зазначають відповідний їй ідентифікатор плану. Докладніше про цей функціонал, про статуси закупівель, а також про поля, які необхідно заповнювати в статті Анастасії Бойко «Прив’язка всіх процедур закупівель до річного плану: як працюють нові статуси позицій» на стор. 38-41 журналу.

 • Щодо виключного права замовника на оскарження до суду Висновку про результати моніторину, ненадання учасником копій паспортів якості та сертифікатів відповідності або листів-роз’яснень про підстави ненадання таких документів – про це та інше читайте в нашій постійній рубриці «Моніторинг закупівель» на сторінках 43-45.

 • Виконавець невчасно повідомив замовника про неможливість виконання робіт унаслідок дії обставин непереборної сили, замовник не вніс своєчасно зміни в договір щодо зменшення ціни за одиницю, проте подав до виконавця позов про відшкодування збитків. Що із цього приводу думає суд — розглядаємо в нашій постійній рубриці «Судова практика» на сторінці 48-50.

 • В рубриці «Експерти відповідають» на сторінці 51-52 журналу, Анастасія Матвійчук відповідає на питання у яких випадках можливо застосування ч. 3 ст. 631 ЦК України у договорі про закупівлю. А на питання «Куди спрямовують кошти, повернуті за оплаченими зобов’язаннями минулого бюджетного року?»  — відповідає на стор. 53 Олена Жадан.

Все це і НЕ ТІЛЬКИ чекає на вас у новому випуску журналу «Радник в сфері державних закупівель» за грудень 2019 року! Приєднуйтесь до джерела знань у сфері закупівель!  http://radnuk.tilda.ws/