ГоловнаПослугиПередплата/АкціїКалендар навчаньНавчання / СемінариПрактичні матеріалиЖурналНормативна базаЕлектронний журналВаші питанняКонтактиПошук ДК 021:2015
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Новини

06.12.2019

Акція на навчання у сфері публічних закупівель


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

День збройних сил України!


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Новини, які Ви могли пропустити


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

05.12.2019

Новини закупівель, випуск за 5 грудня 2019 р.


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Врегулювання попередньої оплати бюджетними коштами


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Новини, які Ви могли пропустити


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Радник відповідає на питання: чи може на підприємстві діяти окремо тендерний комітет та окремо уповноважена особа замовника?

Сьогодні розглядаємо питання: чи може на підприємстві діяти окремо тендерний комітет та окремо уповноважена особа замовника?


Звертаємо увагу, що МЕРТУ Наказом № 557 від 30.03.2016р. затвердило Примірне положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб). Отже що стосується проведення закупівель відповідно до Закону «Про публічні закупівлі» замовник матиме правові підстави самостійно визначати, у яких випадках є потреба в залученні уповноваженої особи або осіб, та конкретизувати, для здійснення яких саме закупівель визначається така особа. 


При цьому Закон не містить обмежень у частині діяльності одночасно тендерного комітету або декількох тендерних комітетів, так і декількох уповноважених осіб в організації (установі, закладі, підприємстві) замовника, які фактично можуть залучатись на професійній основі для проведення нестандартних (специфічних) або не притаманних такій організації закупівель, що можуть потребувати вузькоспеціалізованих знань.


Однак замовникові необхідно чітко розмежовувати в такому разі межі відповідальності та повноваження щодо вчинення дій стосовно конкретної закупівлі для унеможливлення виникнення суперечливих ситуацій. Оскільки відповідно до пункту 1.4 розділу I Примірного положення про тендерний комітет та уповноважену особу замовником не може бути одночасно визначено відповідальними за організацію та проведення одних і тих самих процедур тендерний комітет та уповноважена особа. Отже вони можуть одночасно функціонувати, але повинні окремо проводити процедури і нести за них відповідальність. 


Детальнішу інформацію про уповноважену особу Ви можете прочитати в Журналі № 4 (55) за квітень 2016 року на стор. 30 -33.


Передплачуйте журнал “Радник в сфері державних закупівель” та отримуйте відповіді на всі питання в сфері публічних закупівель: https://radnuk.com.ua/perdplata/ (Деталі за тел.: (044) 451-85-71)