ГоловнаПослугиПередплата/АкціїКалендар навчаньНавчання / СемінариПрактичні матеріалиЖурналНормативна базаЕлектронний журналВаші питанняКонтактиПошук ДК 021:2015
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Новини

Про публічні закупівлі


`
Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Новини, які Ви могли пропустити


`
Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

20.10.2019

Радник аналізує новий Закон. Щодо невиконання рішення АМКУ


`
Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Для модернізації ТЕЦ держава встановить регульовану ціну на електроенергію на рівні собівартості

Діє Методика розрахунку державної регульованої ціни на електричну енергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на ТЕЦ.
 
29 березня набула чинності постанова Кабміну від 28 грудня 2018 року № 2113, якою затверджена Методика розрахунку державної регульованої ціни на електроенергію для виробників, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях.


Визначено механізм формування, розрахунку, встановлення, зміни державної регульованої ціни на електроенергію для суб'єктів господарювання, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях. Також врегульовано механізми погодження можливості затвердження інвестиційної складової, затвердження/зміни інвестиційної складової, надання звітів та інформації щодо реалізації проекту реконструкції та/або модернізації теплоелектроцентралі.


Державна регульована ціна на електроенергію встановлюється для ТЕЦ щодо яких Кабінетом Міністрів прийнято рішення про тимчасову підтримку для проведення реконструкції та/або модернізації відповідно до Закону "Про ринок електричної енергії".

Державна регульована ціна на електричну енергію встановлюється лише у тому разі, якщо її значення вище від цін на ринку "на добу наперед", що визначені протягом останніх 10 календарних днів.


У разі прийняття Кабінетом Міністрів рішення про тимчасову підтримку виробника, що здійснює комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралі, для проведення її реконструкції та/або модернізації та відпуску виробником електроенергії з вищою собівартістю у порівнянні з цінами ринку "на добу наперед" НКРЕКП за власною ініціативою приймає рішення про встановлення державної регульованої ціни на електроенергію на рівні собівартості, що має забезпечити відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат з виробництва електричної енергії, на строк не більше 12 календарних місяців. Собівартість відпуску електричної енергії визначається відповідно до положень Методики формування тарифів.

Протягом цього строку виробник має розпочати розроблення проектної документації та фізичну реалізацію проекту реконструкції та/або модернізації теплоелектроцентралі або оптимізувати свою господарську діяльність та знизити собівартість відпуску електричної енергії та виробництва теплової енергії.


Також набула чинності постанова Кабміну від 28 грудня 2018 року № 2114, якою затверджено Типовий договір про надання послуги з підвищення ефективності комбінованого виробництва електричної та теплової енергії.


Детальніше тут: https://radnukcom1.page.link/qa3f