Очистити

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від ___ ___________ 2020 р. № ___ Київ

Про встановлення розміру плати за подання скарги та затвердження Порядку здійснення плати через електронну систему закупівель та її повернення суб’єкту оскарження

Відповідно до частини сьомої статті 18 Закону України “Про публічні закупівлі”  Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що за подання скарги до органу оскарження справляється плата в таких розмірах:

1.1. 0,3 відсотка від очікуваної вартості закупівлі або частини предмета закупівлі (лота) у разі оскарження такої частини предмета закупівлі (лота), але не менше ніж 2 тисячі гривень та не більше ніж 85 тисяч гривень  −  у разі оскарження:

тендерної документації;

технічних, кількісних та якісних характеристик предмета закупівлі та/або кваліфікаційних критеріїв до учасників відбору, встановлених відповідно до вимог Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони”;

прийнятих рішень, дії чи бездіяльності замовника, що відбулися:

до закінчення строку, встановленого для подання тендерних пропозицій;

до закінчення періоду, встановленого для подання цінових пропозицій відповідно до вимог Закону України “Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони”;

1.2. 2 тисячі гривень − у разі оскарження тендерної документації щодо умов проведення закупівель відповідно до  Закону України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”.

1.3. 2 тисячі гривень − у разі оскарження рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися до проведення електронного аукціону в електронній системі закупівель відповідно до  Закону України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”.

1.4. 0,6 відсотка від очікуваної вартості закупівлі або частини предмета закупівлі (лота) у разі оскарження такої частини предмета закупівлі (лота), або від ціни енергосервісного договору, зазначеної суб’єктом оскарження у тендерній пропозиції  відповідно до Закону України “Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб’єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації”, але не менше ніж 3 тисячі гривень та не більше ніж 170 тисяч гривень − у разі оскарження прийнятих рішень, дій чи бездіяльності замовника, які відбулися:

після  оцінки тендерних пропозицій;

після розгляду тендерних пропозицій, порядок якого передбачений статтею 29 Закону України “Про публічні закупівлі”;

після розгляду тендерних пропозиції, поданих на перший етап конкурентного діалогу, на відповідність вимогам, установленим у тендерній документації для першого етапу;

після розгляду документів, поданих учасником процедури закупівлі на кваліфікаційний відбір на першому етапі торгів з обмеженою участю, на відповідність вимогам, установленим у тендерній документації для першого етапу, та оцінки кваліфікації учасників на першому етапі процедури торгів з обмеженою участю;

після оприлюднення в електронній системі закупівель повідомлення про намір укласти договір про закупівлю.

1.5. Розмір плати розраховується автоматично електронною системою закупівель та округлюється до наступних 10 гривень.

2. Затвердити Порядок здійснення плати за подання скарги до органу оскарження через електронну систему закупівель та її повернення суб’єкту оскарження, що додається.

3. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 23 березня 2016 р. № 291 “Про встановлення розміру плати за подання скарги” (Офіційний вісник України, 2016 р., № 30, ст. 1188).

4. Визначити державне підприємство “ПРОЗОРРО” (адміністратор електронної системи закупівель), що належить до сфери управління Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України відповідальним за забезпечення отримання плати за подання скарги до органу оскарження через електронну систему закупівель та її повернення суб’єкту оскарження або перерахування до Державного бюджету України.   

5. Ця постанова набирає чинності з дня введення в дію Закону України “Про внесення змін до Закону України “Про публічні закупівлі” та деяких інших законодавчих актів України щодо вдосконалення публічних закупівель” від 19.09.2019 № 114-IX, але не раніше дня її офіційного опублікування.

Прем’єр-міністр України                                                    

Д. ШМИГАЛЬ

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель