ФОП + відсутність права власності = учасник

Тема: Відкриті торги

Тема розширена: послуги з проживання та харчування

Суть питання:

Доброго дня!
Маю питання стосовно закупівель послуг з проживання та харчування,а саме :
– чи може ФОП, який не має права власності на об’єкт пропонувати/здійснювати надання таких послуг Замовнику;
-чи можливо надавати послуги проживання/харчування посередником у відкритих торгах /спрощена процедура?

Відповідь на запит 2239/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що Закон України “Про публічні закупівлі” (далі – Закон) визначає правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад та об’єднаних територіальних громад.

Відповідно до пункту 37 частини першої статті 1 Закону учасник процедури закупівлі/спрощеної закупівлі (далі – учасник) – фізична особа, фізична особа – підприємець чи юридична особа – резидент або нерезидент, у тому числі об’єднання учасників, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Таким чином, учасником процедури закупівлі може бути будь-яка особа, яка подала тендерну пропозицію/пропозицію під час проведення конкурентних торгів/спрощеної закупівлі або взяла участь у переговорах у разі застосування переговорної процедури закупівлі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель