Чи працює правило прямого договору для закупівлі послуг із водопостачання?

Тема: Переговорна процедура закупівлі

Суть питання: Прошу надати роз’яснення, щодо обов’язкового проведення переговорної процедури закупівлі послуг (послуг водопостачання, розподілу чи централізованого теплопостачання), що надаються виключно певними суб’єктами господарювання які є монополістами та не має технічних можливостей здійснити закупівлю в інших суб’єктів, якщо очікувана вартість закупівлі є більшою 50 тис. грн. та не перевищує 200 тис. грн.
Так як доцільнішим буде укладення прямого договору відповідно до пункту 2 частини 7 статті 3 Закону про публічні закупівлі, та публікації звіту про договір без використання ЕСЗ.

Відповідь на запит 2688/2020

Шановний користувачу, повідомляємо, що на схоже за змістом питання надано відповідь у запиті 609/2020, розміщеному на Інформаційному ресурсі Уповноваженого органу з питань закупівель за посиланням https://www.me.gov.ua/InfoRez/Details?id=80095698-7154-4a75-8180-473c76ba1079&lang=uk-UA

Водночас звертаємо увагу, що у розділі Консультації з питань закупівель реалізована можливість пошуку інформації. У разі якщо аналогічне за змістом питання надходило до Інформаційного ресурсу, відповідь на нього розміщена у цьому розділі. У зв’язку з цим пропонуємо попередньо користуватися пошуком у зазначеному розділі.

Відповідь надано: Департаментом сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель