Очистити

Зміна практики органу оскарження в прикладах (Щодо надання гарантійного листа)

Анна Селютіна
48
9 Жовтня 2019
48
9 Жовтня 2019

Щодо надання гарантійного листа (рішення 2018 року)

Номер рішення та оголошення про закупівлю*:рішення № 10693-р/пк-пз від 18.10.2018, оголошення № UA-2018-08-28-000772-c

Вимога тендерної документації. Тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів, про що у складі пропозиції учасники мають надати відповідний гарантійний лист.

Позиція скаржника. Скаржник зазначає, що ФОП «Y» у складі пропозиції не надав відповідний гарантійний лист про те, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів.

Позиція замовника. Замовник зазначає, що документ від 10.09.2018 № 26, поданий ФОП «Y», є гарантійним листом, додаток 1 Документації «Пропозиція» повинен подавати переможець, обов’язковості подання додатка 1 учаснику не передбачено, тому ця інформація відповідає за змістом гарантійному листові.

Позиція органу оскарження. У складі пропозиції ФОП «Y» міститься документ «Пропозиція», в якому зазначено, зокрема, що «ми погоджуємося дотримуватися умов цієї пропозиції протягом 90 календарних днів з кінцевої дати подання пропозицій. Наша пропозиція буде обов’язковою для нас і може бути визнана переможною Вами у будь-який час до закінчення зазначеного терміну». Водночас у складі пропозиції ФОП «Y» відсутній гарантійний лист про те, що тендерні пропозиції вважаються дійсними протягом 90 днів, що не відповідає умовам Документації в цій частині. Зважаючи на вищевикладене, пропозиція ФОП «Y» не відповідала умовам Документації в цій частині.

Щодо надання гарантійного листа...

Практика закупівель

Публікації, які стосуються сфери публічних (державних) закупівель від «А» до «Я» згруповані відповідно до специфіки

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель