Застосування ч. 3 ст. 631 ЦК України у договорі про закупівлю: коли можливо?

Анастасія Матвійчук
1066
27 Грудня 2019
Застосування ч. 3 ст. 631 ЦК України у договорі про закупівлю: коли можливо?
1066
27 Грудня 2019

Питання від читача

«Доброго дня! Замовник торгів проводить щороку переговорну процедуру закупівлі щодо надання послуг у сфері університетської освіти для дорослих [послуги з проведення міжнародного іспиту з основ медицини (фундаментальні дисципліни) як компонента єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів вищої освіти щодоспеціальності «222 Медицина»].

Відповідно до договору від 20.06.2019 між державною організацією «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України» (далі — ДО «Центр тестування») та Національною радою медичних екзаменаторів Сполучених Штатів Америки єдиним надавачем даних послуг є ДО «Центр тестування», тож є необхідність у проведенні переговорної процедури закупівлі відповідно до п.2 ч.2 ст.35 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон).

Станом на 01.07.2019 між замовником та ДО «Центр тестування» не погоджено істотних умов договору, переговорну процедуру закупівлі не розпочато. 01.07.2019 ДО «Центр тестування» згідно з графіком тестування почав проведення міжнародного іспиту без укладеної угоди із замовником. Відповідно до ч. 7 ст. 2 Закону заборонено придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом, та укладення договорів, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур, визначених цим Законом. Таким чином, ДО «Центр тестування» надав послуги до проведення переговорної процедури закупівлі. Чи правомірним...

Журнали

Публікації, що вийшли друком у паперовій версії журналу «Радник в сфері державних закупівель» (з посиланням на номер журналу)

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель