Закупівля товару та супутні послуги: один предмет закупівлі та договору чи різні?

Наталія Чабан
912
15 Жовтня 2020
СПЕЦВИПУСК
Закупівля товару та супутні послуги: один предмет закупівлі та договору чи різні?
912
15 Жовтня 2020

Визначення предмета закупівлі є важливим етапом не тільки у процедурі оформлення тендерної документації / оголошення про проведення спрощеної закупівлі, а й у підготовці до публічних закупівель загалом. Порядок та спосіб визначення замовником предмета закупівлі відповідно до положень Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) регламентується  новим наказом Мінекономіки від 15.04.2020 № 708  (далі — наказ № 708). Оновлення порядку визначення предмета закупівлі пов’язане передусім із тим, що з 19.04.2020 р. діє нова редакція Закону. Проте, на відміну від попередньої редакції, наказ № 708 не регулює порядок закупівлі товарів, до вартості яких включені супутні послуги. Отже, як діяти замовнику в даному випадку, пропонуємо розглянути в даній публікації.

Згідно з пунктом 22 пункту 1 статті 1 Закону предмет закупівлі — товари, роботи чи послуги, що закуповуються замовником у межах єдиної процедури закупівлі або в межах проведення спрощеної закупівлі, щодо яких учасникам дозволяється подавати тендерні пропозиції / пропозиції або пропозиції на переговорах (у разі застосування переговорної процедури закупівлі). Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому Уповноваженим органом, із застосуванням Єдиного закупівельного словника, затвердженого у встановленому законодавством порядку.

Новий Порядок, затверджений наказом № 708, на відміну від наказу Мінекономіки від 17.03.2016 № 454 «Про...

Створіть аккаунт, щоб читати цю статтю

У вас вже є аккаунт?

Увійти

    Приєднуйся до авторів
    load
    Реєстрація
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    В особистий кабінет
    load
    Відновлення паролю
    Вітаємо!
    Реєстрація пройшла успішно
    Вітаємо!
    Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель