Приклади протоколів про звернення або вимогу учасника у спрощеній закупівлі

Ганна Довгая
1556
1 Лютого 2021
Приклади протоколів про звернення або вимогу учасника у спрощеній закупівлі
1556
1 Лютого 2021

А ви знали, що на вимогу учасника чи звернення за роз’ясненням щодо спрощеної закупівлі необхідно готувати «протокольну відповідь»? Виходячи з позиції, коли будь-яке рішення уповноваженої особи оформлюється протоколом, з огляду на специфіку закупівель, коли кожна дія повинна мати обґрунтування та документальне підтвердження, ми підготували для вас універсальні приклади протоколів про звернення або вимогу учасника у спрощеній закупівлі.  

По-перше, абзацом 1 частини 7 статті 14 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі — Закон) передбачено, що в період уточнення інформації учасники спрощеної закупівлі мають право звернутися до замовника через електронну систему закупівель за роз’ясненням щодо інформації, зазначеної в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі, щодо вимог до предмета закупівлі та / або звернутися до замовника з вимогою щодо усунення порушення під час проведення спрощеної закупівлі.

Відповідно до вимог абзацу 3 частини 7 статті 14 Закону замовник протягом одного робочого дня з дня їх оприлюднення зобов’язаний надати роз’яснення на звернення учасників спрощеної закупівлі, які оприлюднюються в електронній системі закупівель, та / або внести зміни до оголошення про проведення спрощеної закупівлі та / або вимог до предмета закупівлі. На виконання вищезазначеного уповноважена особа готує протокол, у якому зазначає роз’яснення, яке в подальшому підлягає оприлюдненню в електронній системі закупівель (Приклад 1).

...
Поради учасникам закупівель

Публікації, які в першу чергу є практичними порадами та спрямовані на учасника публічних (державних) закупівель

  Приєднуйся до авторів
  load
  Реєстрація
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  В особистий кабінет
  load
  Відновлення паролю
  Вітаємо!
  Реєстрація пройшла успішно
  Вітаємо!
  Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель