Оновлений алгоритм проведення переговорної процедури закупівлі природного газу з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»

Анна Селютіна
1256
28 Жовтня 2021
Оновлений алгоритм проведення переговорної процедури закупівлі природного газу з ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»
1256
28 Жовтня 2021

Станом на 20.10.2021 ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”» оновило Алгоритм дій для бюджетних установ та організацій щодо укладання договорів, а також додало календарний план до договору за формою Казначейства і протокол ДКНС від 12.10.2021. У статті «Варіанти дій замовника для закупівлі природного газу від 200 тис. грн на опалювальний сезон 2021-2022 років» ми розглянули усі можливі дії замовника та ризики кожного з варіантів. У цьому матеріалі ми проаналізуємо, які документи має надати замовник до ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”», а які замовник має вимагати від них та розберемо детально кожен крок.

Крок № 1

Закупівля природного газу у ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”», як і будь-яка інша закупівля, починається із затвердження та оприлюднення річного плану в електронній системі закупівель. Приклад затвердження РПЗ (надзвичайна ситуація Природний газ з ТОВ «ГК ‟Нафтогаз Трейдинг”»).

У якості помічника використовуйте на порталі RADNUK.COM.UA статтю «Відповідаємо на чотири поширені запитання щодо річного плану закупівель».

Крок № 2

Другим кроком замовника є підготовка необхідних документів для проведення переговорної процедури закупівлі. Тож розглянемо, які документи має надати замовник ТОВ «ГК “Нафтогаз Трейдинг”»:

1. запрошення на проведення переговорної...

Переговорна процедура закупівлі

Публіікації щодо особливостей застосування переговорної процедури закупівлі: практика, приклади, тощо