- Радник у сфері публічних закупівель - https://radnuk.com.ua -

Презентуємо колекцію консультацій Мінекономіки з питань публічних закупівель!

Добрий день, шановні підписники порталу «Радник у сфері публічних закупівель»! У цій статті ми розповімо про нову зручну електронну книгу «Колекція консультацій Мінекономіки з питань публічних закупівель [1]», яка, безсумнівно, стане надійним помічником у вирішенні дискусійних питань закупівельної сфери.

Мета створення цієї е-книги — оперативне надання аргументованих відповідей на закупівельні питання в умовах мінливого публічного законодавства. Можливість швидкого отримання відповідей / інформації без зайвих витрат часу на пошук допоможе чітко зорієнтуватися у проблемі, побудувати схему захисту / формування скарги, скласти оптимальний план дій тощо.

Головною перевагою представленої «Колекції консультацій Мінекономіки з питань публічних закупівель [1]» є включення до кожного матеріалу, окрім традиційного роз’яснення Уповноваженого органу, посилання на практику контролюючих та судових органів, а також позиції «Радника», яка не завжди збігається, а інколи є прямо протилежною до позиції Мінекономіки. Такий розширений розгляд спірних питань вітається закупівельною спільнотою, яка під час прийняття вагомих рішень потребує ще більше роз’яснень та додаткових уточнень.

Зручний інтерфейс користувача, систематизація за тематикою, можливість завантаження та друку в зручному форматі — лише незначні бонуси при користуванні.

Збірник складається з понад 70 статей і щотижня буде поповнюватись актуальними матеріалами. Задля полегшення пошуку інформація систематизована та згрупована за такими розділами:

Унікальність цієї книги полягає у тому, що:

Оцінюючи актуальність та значення «Колекції консультацій Мінекономіки з питань публічних закупівель [1]», слід зазначити, що невпинні зміни та вдосконалення закупівельної сфери ставлять нові виклики перед замовниками й учасниками публічних закупівель, і саме ця е-книга стане вашим надійним помічником.

І хоча роз’яснення Мінекономіки не є нормативно-правовими актами і мають суто інформаційний та рекомендаційний характер, проте навіть посилання на них під час оскарження / судових процесів лише посилюватиме позицію кожного учасника закупівельного процесу. Ось чому ця книга в епоху постійних змін має велику цінність та є своєрідною запорукою закупівельного успіху.