ProZorro повідомляє , що “Національний кваліфікаційний реєстр виконавців України” не надає жодних переваг для учасників публічних закупівель!

104
7 Червня 2021

ProZorro повідомляє , що “Національний кваліфікаційний реєстр виконавців України” не надає жодних переваг для учасників публічних закупівель з огляду на наступне.

За даними офіційного сайту Національного кваліфікаційний реєстру виконавців України – це проект, спрямований на виявлення, та підтримку найбільш ефективних виробників товарів, робіт і послуг. Реєстр повинен підвищити ефективність виконання комерційних замовлень, контрактів в рамках держзамовлення і стимулювати розвиток механізмів державно-приватного партнерства. Втім, зверніть увагу:

Проведення закупівель та відбір постачальників у системі ProZorro регулюється Законом України “Про публічні закупівлі”. Переможцями закупівель стають учасники, які пропонують найнижчу ціну на аукціоні ProZorro, та чия пропозиція на 100% відповідає тендерній документації. Тож присутність вашої компанії у тому чи іншому “реєстрі” жодним чином не вплине на рішення державного замовника.”  

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icondigest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель