Новий функціонал ЕСЗ — ціна за одиницю

166
11 Червня 2021

За інформацією ДП “ПРОЗОРРО” найближчим часом в електронній системі публічних закупівель з’явиться новий функціонал — ціна за одиницю. 

Ціна за одиницю – це вартість одиниці предмету закупівлі, що є складовою закупівлі. Наприклад якщо в лоті (закупівлі) декілька позицій, то це вартість за одиницю кожної позиції. Цей функціонал дозволить дивитися не лише на очікувану вартість предмету закупівлі з прив’язкою до коду ДК 021:2015 Єдиний закупівельний словник, але й аналізувати вартість одиниці типів продукції, що входять до складу закупівлі. 

Після впровадження такого новвоведення, в процесі розміщення інформації про укладений договір в електронній системі закупівель замовники отримають можливість зазначити ціни за одиницю придбаної продукції. Ця інформація може буде взята із специфікації, що є складовою договору / договору про закупівлю. 

Чи буде таке поле обов’язковим для заповнення? – За наявною інформацією ДП “ПРОЗОРРО”, функціонал зазначення ціни за одиницю не буде обов’язковим для заповнення замовником. Проте з часом він стане обов’язковим.

Додатково: у другому півріччі 2021 року заплановано завершити інтеграцію ProZorro із Edata — “Єдиним веб-порталом використання публічних коштів”. Інтеграція буде передбачати можливість автоматичного розміщення інформації про укладений договір в кабінеті підприємства-замовника на порталі Edata для спрощення роботи Замовника. При цьому важливим елементом для розміщення інформації на Edata є саме ціна за одиницю. 

Які ще новвоведення чекають закупівельну громаду читайте на порталі RADNUK.COM.UA в інтерв’ю “Василь Задворний про нововведення ProZorro та чого чекати закупівельній спільноті у 2021 році“!

Підпишись на розсилку від Радника, щоб не пропустити найголовніші події у сфері публічних закупівель.

    load
    digest icondigest icon
    Обмін знаннями та досвідом в сфері публічних закупівель