Очистити

Ви запитуєте, ми відповідаємо

Редакція
21
23 Березня 2015
21
23 Березня 2015

Добрий день! Чи потрібно комунальному підприємству (100 % комунальна власність) проводити тендер на поточний ремонт покрівель [якщо загальна вартість робіт складає 750 тис. грн, загальний договір підряду на весь об’єм робіт, дефектний акт складений на декілька будинків, акти виконаних робіт та оплата — згідно з актами виконаних робіт на декілька будинків, проте сума на кожен будинок окремо з ремонту покрівлі не перевищує 100 тис. грн (складає 40–60 тис. грн)]?

Доброго дня! Відповідно до пункту 2.2 Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 26.07.2010 № 921, під час здійснення закупівлі послуг з поточного ремонту предмет закупівлі визначається за об'єктами будівництва на основі Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б.Д.1.1-1:2013, прийнятих наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 5 липня 2013 року № 293.

У відповідності до пункту 1 Порядку розроблення проектної документації на будівництво об'єктів, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.05.2011 № 45, об’єкт будівництва — будинки, будівлі, споруди будь-якого призначення, їх комплекси, лінійні об’єкти інженерно-транспортної інфраструктури.

Аналогічне визначення поняття «об’єкт будівництва» є також і в абзаці 5 частини 1 статті 4 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Згідно з частиною 3 статті 2 Закону України «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності» (далі — закон про особливості), дія цього Закону поширюється на закупівлі замовниками товарів, робіт і послуг для здійснення ними діяльності у сферах, визначених статтею 2 цього Закону, які: повністю або частково здійснюються за рахунок бюджетних коштів за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тисяч гривень, а робіт — дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень; здійснюються за рахунок власних коштів за умови, що вартість закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 1 мільйон гривень, а робіт — 5 мільйонів гривень.

Отже, якщо ви підпадаєте під сферу дії закону про особливості і якщо вартість послуг з поточного ремонту покрівель щодо кожної будівлі окремо не перевищує граничних меж, визначених частиною 3 статті 2 закону про особливості, то вам не потрібно проводити торги.

Роботи

Публікації, тематикою яких особливості здійснення закупівель робіт

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель