Що це за звір такий – Prozorro.Продажі?

Ольга Герасіна
287
8 Січня 2020
СПЕЦВИПУСК
Що це за звір такий – Prozorro.Продажі?
287
8 Січня 2020
  1. Що таке Prozorro.Продажі
  2. Дворівневість системи
  3. Напрямки роботи та що продається в системі
  4. Як взяти участь в аукціоні та стати переможцем.

Prozorro.Продажі – системна реформа з продажу державного та комунального майна, майна неплатоспроможних банків, об’єктів малої приватизації. Prozorro.Продажі є державним підприємством, яке також є центральною базою даних для електронних торгів.

Проект Prozorro.Продажі створений за тими ж принципами, що й система Prozorro: «всі бачать все», прозорість, публічність, вільна конкуренція, ефективність, високий рівень громадського контролю та запобігання корупції. Система Prozorro.Продажі максимально автоматизована, запобігає будь-яким ручним втручанням в систему, мінімізує корупційні ризики та зловживання. Переможець аукціонів визначається автоматично.

Система Prozorro.Продажі є дворівневою системою. Перший рівень – це сама система, яка є сховищем, центральною базою, де зберігається вся інформація про об’єкти, які виставляються на продаж. Другий рівень – це електронні майданчики, через які всі учасники аукціонів (організатори, покупці) взаємодіють з системою Prozorro.Продажі: реєстрація учасників на аукціонах, консультація покупців та продавців.  

Проект Prozorro.Продажі був створений з ініціативи Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Transparency International Україна, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та Національного Банку України.

Напрямки роботи Prozorro.Продажі:

  • Мала приватизація – продаж підприємств, споруд, пакетів акцій, ділянок, які належать державі та мають вартість до 250 млн грн;
  • Банкрутство – продаж майна фізичних та юридичних осіб, які перебувають на...
Прозорро продажі

Окремий розділ, який не має прямого відношення до здійснення замовниками закупівель, адже призначення системи ProZorro.Продажі — це продаж та оренда державного майна за допомогою електронного аукціону.

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель