Хто продає на Прозорро.Продажі або топ-організатори аукціонів.

Наталія Шокодько
323
14 Травня 2020
СПЕЦВИПУСК
Хто продає на Прозорро.Продажі або топ-організатори аукціонів.
323
14 Травня 2020

В середині  травня 2020 року дохід на Прозорро.Продажі досяг позначки майже 25 мільярдів гривень. Саме стільки отримали до своїх бюджетів організатори торгів. Останнім часом серед таких все частіше не лише державні підприємства та установи, які зобов’язані виставляти лоти згідно із законом України «Про приватизацію державного і комунального майна» від 18.01.2018 року та постановою Кабінету Міністрів України  «Про затвердження Порядку відчуження об’єктів державної власності» від 06.06.2007 р. №803, а й приватні підприємці та організації, які оцінили усі переваги продажів на відкритих конкурентних аукціонах у системі Прозорро.Продажі.

Нині найбільший організатор, до слова, він же був і серед перших – Фонд гарантування вкладів фізичних осіб. На його рахунку нараховується понад 18 мільярдів гривень. Звичайно, більша частина – це кошти від продажу прав вимоги за кредитними договорами, але серед їхніх лотів були і будівлі, і автомобілі та земельні ділянки збанкрутілих банків.

«Серед топ-5 найдорожчих лотів, які було продано на Прозорро.Продажі, усі виставлені Фондом гарантування вкладів фізичних осіб. Серед цієї п’ятірки переможців двоє працювали через наш електронний майданчик Української універсальної біржі. В обох випадках інвестори придбали нежитлові приміщення  банку...

Прозорро продажі

Окремий розділ, який не має прямого відношення до здійснення замовниками закупівель, адже призначення системи ProZorro.Продажі — це продаж та оренда державного майна за допомогою електронного аукціону.

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель