Наслідки закупівлі електричної енергії через переговорну процедуру

Анна Селютіна
505
29 Січня 2020
Наслідки закупівлі електричної енергії через переговорну процедуру
505
29 Січня 2020

Наприкінці 2019-гона початку 2020 року актуальними питаннями для замовників є потреба в закупівлі електричної енергії та спосіб проведення цієї закупівлі. Рекомендація редакції журналу «Радник в сфері державних закупівель» — проведення процедури відкритих торгів, адже ринок електричної енергії є конкурентним. Проте багато замовників вважає, що закупівля електричної енергії в постачальників універсальних послуг може бути розцінена як відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, унаслідок чого укладають договір про закупівлю з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи через переговорну процедуру. У цьому номері журналу розглянемо рішення Постійно діючої адміністративної колегії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель щодо закупівлі електричної енергії як універсальної послуги.

Номер рішення та оголошення про закупівлю:

Рішення № 19560-р/пк-пз від 28.12.2019, оголошення № UA-2019-12-02-001306-b

Підстава для проведення переговорної процедури

Стаття 35, п. 2 Закону України Про публічні закупівлі (далі – Закону) — відсутність конкуренції (у тому числі з технічних причин) на відповідному ринку, унаслідок чого договір про закупівлю може бути укладено лише з одним постачальником, за відсутності при цьому альтернативи.

Обґрунтування проведення переговорної процедури

...
Групи закупівель

Публікації щодо практики закупівель згруповані з акцентом на певну сферу закупівель (галузь / специфіку предмета закупівлі)

Приєднуйся до авторів
load
Реєстрація
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
В особистий кабінет
Вам потрібно авторизуватися!
Якщо ви хочете використовувати можливості сайту на 100% вам потрібно авторизуватися
load
Відновлення паролю
Вітаємо!
Реєстрація пройшла успішно
Вітаємо!
Тепер ви підписані на інформаційну розсилку Радника у сфері публічних закупівель