>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

24.09.2018cal

24.09.2018

Нові ДБН: що змінилось?


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

РОЗ'ЯСНЕННЯ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України розглянуло лист Міністерства економічного розвитку і торгівлі Автономної Республіки Крим від 13.09.2012 № 050-1/1318 щодо застосування законодавства у сфері державних закупівель та повідомляє.

Закон України "Про здійснення державних закупівель" (зі змінами)

(далі - Закон) встановлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів,

робіт і послуг за державні кошти.

Частиною першою статті 40 Закону встановлено, що договір про закупівлю укладається в письмовій формі, а у разі здійснення закупівель за процедурою електронного реверсивного аукціону - у формі електронного документа, відповідно до положень Цивільного та Господарського кодексів України, законів України "Про електронний цифровий підпис", "Про електронні документи та електронний документообіг" з урахуванням особливостей, визначених цим Законом.

Відповідно до вимог частини п'ятої статті 40 Закону умови договору про закупівлю не повинні відрізнятися від змісту пропозиції конкурсних торгів або цінової пропозиції (у тому числі ціни за одиницю товару) переможця процедури закупівлі. Істотні умови договору про закупівлю не можуть змінюватися після його підписання до виконання зобов'язань сторонами у повному обсязі, крім випадків, зокрема, зміни ціни у зв'язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок; зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу інфляції, зміни курсу іноземної валюти у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни залежно від зміни такого курсу, зміни біржових котирувань, регульованих цін (тарифів) і нормативів, які застосовуються в договорі про закупівлю.

Механізм зміни ціни в договорі про закупівлю Законом не передбачений.

При цьому зміна ціни у вищезазначених випадках може відбуватися як в бік збільшення ціни, так і в бік зменшення з дотриманням вимог законодавства.

Директор департаменту державних закупівель та державного замовлення                    Б.М. Горбанський 

18.10.2012 12:36