ГоловнаПослугиПередплата/АкціїКалендар навчаньНавчання / СемінариПрактичні матеріалиЖурналНормативна базаЕлектронний журналВаші питанняКонтактиПошук ДК 021:2015radnuk.localкурс валют
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

Добірка новин за 21 травня


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

20.05.2019

По гарячих слідах моніторингу: коротко про основне.


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

МОЗ України сформувало експертні групи, які будуть займатись супроводом державних закупівель

Закупівлі лікарських засобів та медичних виробів — це складний і багатокомпонентний процес. Міжнародні партнери (Програма розвитку ООН, Дитячий фонд ООН, Crown Agents) здійснюють закупівлі для МОЗ України вже п’ятий рік поспіль, демонструють ефективність і заощаджують державні кошти. Проте організації отримують вже сформований перелік лікарських засобів і медичних виробів, а також технічні завдання для закупівлі від Міністерства. Цьому передує тривала робота груп експертів та фахівців, що залучаються до формування номенклатур, технічних завдань тощо. До цього процесу залучаються експерти з відповідними спеціалізаціями - лікарі та інші фахівці в охороні здоров’я, а також представники громадських та пацієнтських організацій.

 

Формування нових експертних груп відбулось у зв’язку зі зміною підходів до організації державних закупівель. Міністерство оптимізувало супровід закупівельного процесу завдяки переформатуванню робочих груп, що залучаються до роботи Постійної робочої групи з питань профільного супроводу державних закупівель лікарських засобів та медичних виробів.

 

Головною новацією стало об’єднання груп експертів та груп технічного супроводу. Відтепер експерти (лікарі або інші фахівці) будуть працювати разом з категорійними менеджерами ДП “Медичні закупівлі України”, співробітниками МОЗ України та представниками інститутів громадянського суспільства. Це дозволить поєднати клінічну експертизу, знання ринку медичних товарів та потреби пацієнтів при формуванні рекомендацій для МОЗ України. Завдяки оптимізації, кількість таких груп скоротилася із 80 до 29-ти. Це дозволить зменшити адміністративне навантаження з координації експертних груп та консолідує наукову та економічну експертизи в ході здійснення державних закупівель. Такі новації покликані прискорити процес формування технічних завдань, а також супроводу державних закупівель.

 

Детальніше за посиланням: https://radnukcom1.page.link/t8eg