>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728   
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

15.02.2019cal

15.02.2019

 Звіт про зустріч бізнес-клубу «ПоРадник для Учасника»


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.02.2019cal

14.02.2019

З нагоди дня закоханих, прояви любов до ближнього 🙂


Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.02.2019cal

Моніторинг публічних закупівель


Аналізуємо переговорну процедуру закупівлі проведену на
підставі двічі відмінених відкритих торгів https://youtu.be/k9SHmkhK5n8

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

Чи можна завантажувати документи в електронну систему закупівель у неробочий час організації?

Насамперед слід сказати, що жодних законодавчих перешкод для розміщення документів в електронній системі закупівель у неробочий час замовника чи учасника законодавство не містить.

Інша річ, що адміністратори самої системи можуть проводити різного роду технічні роботи, а тому доступність веб-порталу Prozorro та електронних майданчиків в режимі 24/7 ніхто не гарантує. Відповідно до абзацу 10 пункту 2, абзацу 2 пункту 9 Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Уряду від 24.12.2016 № 166, робота авторизованого електронного майданчика може бути тимчасово припинена для проведення технічних профілактичних робіт у неробочий час, яким вважається період доби з 18.00 до 08.00, а також вихідні та святкові дні.

У свою чергу питання правомірності виконання працівником роботи після шостої чи у вихідний регулюється виключно трудовим законодавством, колективним договором та правилами внутрішнього трудового розпорядку. Наголосимо: якщо комусь не оплатили понадурочні, недодали премію і відмовили у додатковій відпустці за ненормований робочий день, то це питання між працівником і роботодавцем, що ніяк не впливає на саму процедуру закупівлі.

Більше нюансів та особливостей – у майбутніх випусках журналу «Радник в сфері державних закупівель».

09.07.2018