>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...

17.05.2018

Відповідь розпорядника інформації про те, що

інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
17.05.2018
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

 Чи може одночасно діяти договір про закупівлю, укладений у 2017 році та пролонгований у відповідності до норми ч. 5 ст. 36 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), тобто у обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в першочерговому договорі, та новий договір про закупівлю за тим самим предметом закупівлі, укладений у 2018-му році?

По-перше, застосування норми ч. 5 ст. 36 Закону вимагає проведення саме процедури закупівлі у новому році. По-друге, нова закупівля проводиться без урахування обсягів/вартості додаткової угоди, оскільки така угода укладається з метою задоволення потреби замовника на період проведення нової процедури закупівлі.  Тобто загальна річна потреба замовника у відповідному предметі закупівлі складає: вартість 20% угоди + вартість нового договору про закупівлю. По-третє, укладення договору про закупівлю за результатами нової процедури закупівлі не скасовує дію додаткової угоди до попереднього договору. Крім того, згідно ч. 7 ст. 180 Господарського кодексу України передбачено, що строк дії господарського договору - це час, впродовж якого існують господарські зобов’язання сторін, що виникли на основі цього договору. Закінчення строку дії договору не є підставою для припинення визначених ним зобов’язань оскільки згідно зі ст. 599 Цивільного кодексу України, ч. 1 ст. 202 Господарського кодексу України такою умовою є виконання, проведене належним чином. Відповідно, якщо замовник встиг провести процедуру закупівлі швидше, то і новий договір про закупівлю буде укладено раніше, при цьому минулорічний договір, пролонгований додатковою угодою, діє до повного виконання.

 

12.03.2018