>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Новини

24.05.2018

II професійна премія«ZAKUPKI.КРАЩI»

Рушійна сила ринку закупівель – це ти!

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
24.05.2018
Читати всю статтю ...

21.05.2018

#Поради_від_Радника

 Хто повинен ініціювати укладення договору про закупівлю?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

Уряд врегулював питання використання Prozorro для закупівель енергосервісу

На Урядовому порталі опубліковано прийняту 16 травня постанову Кабінету Міністрів України від 16.05.2018 № 380

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.05.2018
Читати всю статтю ...

18.05.2018

Президент підписав Указ № 126/2018 від 14 травня 2018 року

Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 2 травня 2018 року «Про застосування та скасування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
18.05.2018
Читати всю статтю ...

Лист МЕРТУ № 3304-06/1900-06 від 17.01.2018


На офіційному сайті Мінекономрозвитку України оприлюднено лист від 17.01.2018      № 3304-06/1900-06, в якому Уповноважений орган надав роз'яснення рекомендаційного характеру щодо окремих питань участі нерезидентів в публічних закупівлях. 

Так, в листі зазначено наступне.  Оскільки вимоги у тендерній документації встановлюються замовником самостійно згідно із законодавством, виходячи із специфіки предмету закупівлі з урахуванням статті 5 Закону про публічні закупівлі (далі - Закон) та з дотриманням принципів, закріплених у статті 3 Закону, замовникам доцільно конкретизувати вимоги щодо подання документів у складі тендерних пропозицій іноземними учасниками або надання відповідної інформації, у разі якщо документи не передбачені законодавством країни, де зареєстровані такі учасники. Разом з тим, якщо учасниками процедури є іноземні учасники,  вони можуть надавати замовнику документи та інформацію на підтвердження відповідності встановленим у тендерній документації вимогам з урахуванням законодавства країни реєстрації такого учасника. 

При цьому, Уповноважений орган нагадує, що у разі якщо тендерна документація не містить відповідної конкретизації, будь-яка фізична або юридична особа має право звернутись до замовника за роз’ясненням у порядку визначеному статтею 23 Закону, або оскаржити положення тендерної документації у строки та порядку, передбаченому статтею 18 Закону.

В листі також надано рекомендації щодо вимоги від учасників-нерезидентів надання забезпечення тендерної пропозиції у вигляді гарантії та надано роз’яснення щодо здійснення нерезидентами оплати за подання скарг до органу оскарження. 

З текстом листа МЕРТУ можні ознайомитись за посиланням: goo.gl/SU2GwY

22.01.2018