>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
       

Новини

26.06.2017

#Поради_від_Радника

Чи має право замовник вносити зміни до тендерної документації в частині зміни предмета закупівлі та його очікуваної вартості?

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
26.06.2017
Читати всю статтю ...

23.06.2017

Парламент прийняв Закон України «Про енергетичну ефективність будівель»

Верховна Рада України 22 червня 2017 року прийняла Закон України «Про енергетичну ефективність будівель», який визначено одним з ключових законів у реформі енергоефективності. 

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
23.06.2017
Читати всю статтю ...

21.06.2017

Мінекономрозвитку закликає державні підприємства якомога швидше сформувати незалежні наглядові ради

20 червня відбувся одноденний семінар для представників державних підприємств

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.06.2017
Читати всю статтю ...

20.06.2017

Висновок про оцінку впливу на довкілля замість державної екологічної експертизи.

З 18 червня набув чинності Закон України від 23.05.2017 № 2059-VIII “Про оцінку впливу на довкілля”.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.06.2017
Читати всю статтю ...

#Поради_від_Радника

 Замовник двічі провів відкриті торги на 215 тис. грн на закупівлю послуг і двічі такі торги відмінив через відсутність достатньої кількості учасників. У зв’язку з тим, що потреба у закупівлі не відпала, замовник самостійно здійснив пошук потенційних постачальників, один з яких запропонував ціну, яка не перевищує вартісні межі, встановлені у абз. 2 ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон, Закон про публічні закупівлі), тобто є меншою за 200 тис. грн. 

Яку процедуру може обрати замовник для здійснення відповідної закупівлі? 

В зазначеній ситуації можливо два шляхи проведення закупівлі. 

У випадку, якщо очікувана вартість закупівлі у річному плані залишається 215 тис. грн., то замовник може провести переговорну процедуру згідно п. 4 ч. 2 ст. 35 Закону про публічні закупівлі. 

Разом з цим, оскільки, потенційний надавач послуг запропонував ціну, яка є меншою за вартісні межі, встановлені у абз. 2 ч. 1 ст. 2 Закону про публічні закупівлі, тобто не потребує проведення процедури закупівлі згідно Закону - здійснення такої закупівлі можливе шляхом укладення прямого договору або проведення допорогової закупівлі. Проте, у такому випадку, замовник повинен попередньо відобразити очікувану вартість предмета закупівлі, яка буде менше 200 тис. грн. у додатку до річного плану закупівель і лише після цього укладати прямий договір або провести допорогову закупівлю.

 


19.06.2017