>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.01.2019cal

17.01.2019

Лист МЕРТУ № 3304-04/1983-06 від 17.01.2019


Щодо інформації про перелік відкритих єдиних державних реєстрів, доступ до яких є вільним

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Хто в організації має приймати рішення про затвердження додатку до річного плану

Хто в організації має приймати рішення про затвердження додатку до річного плану закупівель у випадку, якщо в організації для проведення процедур закупівель утворено тендерний комітет, а по допороговим закупівлям – призначено відповідальну особу?


Згідно частини 1 статті 4 Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон) закупівля здійснюється відповідно до річного плану. Річний план, додаток до річного плану та зміни до них безоплатно оприлюднюються на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель протягом п’яти днів з дня їх затвердження.


Згідно з частиною 4 статті 11 Закону рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови. Згідно частини 1 статті 10 Закону відповідальність за повноту та достовірність інформації, що оприлюднюється на веб-порталі Уповноваженого органу, несуть голова та секретар тендерного комітету замовника або уповноважена особа (особи).


Тому рекомендуємо річний план закупівель і додаток до річного плану закупівель затверджувати протоколом тендерного комітету.


26.01.2017