>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Обчислення та сплата єдиного соціального внеску фізичними особами -підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування

Складовою системних реформ в Україні є зміна підходів до сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), який є одним з основних чинників навантаження на фонд оплати праці роботодавця.


            Пропозиції щодо перегляду навантаження на фонд оплати праці роботодавця, неодноразово вносилися на розгляд як представниками бізнесу, так і громадськості.


            На сьогоднішній час Наказом Міністерства фінансів України від 20.04.2015р. № 449 затверджено Інструкцію про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування.


            Питання щодо обчислення і строків сплати єдиного внеску платниками, зазначеними у п.п.3 п. 1 розділу II цієї Інструкції № 449, а саме фізичними особами - підприємцями, у тому числі тими, які обрали спрощену систему оподаткування викладено в п. 6 розділу IV.Вказаний пункт 6 викладенийв Інструкції № 449 майже співпадає з п.п.4.6 Інструкції про порядок нарахування і сплати єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженої Наказом Міністерства доходів і зборів України від 09.09.2013,  № 455, яка втратила чинність.


            Отже, категорія платників фізичні особи - підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування:


1) самостійно для себе обчислюють суму єдиного внеску, яка не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць, незалежно від отримання доходу (прибутку);


2) платники сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.


            Платники можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу в розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, ураховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.



                                                               ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві

30.06.2015 17:35