Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Нормативна база2 — ДПI iнформує2 — РУБРИКА «ПІДТРИМКА ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ МІНДОХОДІВ»3
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
       

Новини

22.02.2018

Уряд скасував необхідність розробки та погодження історико-містобудівного обґрунтування

 Вся проектна документація на нове будівництво і історично населених місцях буде розроблятися виключно відповідно до історик-архітектурних опорних планів.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
22.02.2018
Читати всю статтю ...

21.02.2018

ProZorro плани на майбутнє

24 години на виправлення помилок

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
21.02.2018
Читати всю статтю ...

20.02.2018

Визнання недійсним рішення Замовника

про відхилення тендерної пропозиції Учасника та визнання недійсним рішення Замовника про відміну торгів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.02.2018
Читати всю статтю ...

Набув чинності Закон про корпоративні договори

Як зазначили автори Закону, його розробка була направлена на підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах та товариствах з обмеженою відповідальністю

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.02.2018
Читати всю статтю ...

Щорічне урочисте відзначення Дня журналіста стало доброю традицією для мас-медіа і податківців Солом’янського району

З нагоди професійного свята журналістів в.о. начальника Державної податкової інспекції у Солом’янському районі Головного управління ДФС у м. Києві Наталія Баляс провела зустріч з представниками засобів масової інформації Солом’янського району. На зустрічі також були присутні заступник начальника інспекції Крістіна Адамчук та начальник відділу комунікацій Тетяна Деніскіна.


Наталія Петрівна зазначила, що ДПІ вже багато років плідно співпрацює із засобами масової інформації. Завдяки професійному висвітленню матеріалів на податкову тематику забезпечується суспільний контроль за діяльністю органів державної влади у сфері оподаткування, підвищується рівень громадянської культури. Працівники інспекції високо цінують роботу ЗМІ, оскільки сучасні мас-медіа є ланцюжком між органами ДФС та платниками податків.


«Дякуємо за співпрацю, зокрема, за небайдуже ставлення до роботи податківців. Бажаємо вам великих тиражів, поповнення читацької аудиторії, розширення кола друзів, нових цікавих тем, сміливих проектів та наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики, а також міцного здоров’я, особистого щастя та сімейного благополуччя»,- такими словами привітала представників ЗМІ Наталія Петрівна.


Приєдналась до привітання представників мас-медіа Крістіна Адамчук зазначивши, що журналісти України займають вагоме місце у розбудові інформаційного простору.


«Бажаю вам творчого натхнення, неупередженості, відданої та широкої аудиторії читачів, слухачів і глядачів, завжди залишатись незалежними, відповідальними, оперативними. І головне – професія журналіста повинна завжди зберігати свою високу репутацію», - зазначила заступник начальника інспекції Крістіна Сергіївна.


Звернулась до представників ЗМІ з привітаннями начальник відділу комунікацій Тетяна Деніскіна та побажала їм активної громадянської позиції, цікавих та «мирних» тем. «Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю, нехай ваше слово залишається гострим, об’єктивним та влучним».


Під час розмови Тетяна Іванівна проінформувала присутніх про захід щодо відзначення Дня Журналістів, який відбудеться 6 червня о 16 годині, за адресою вул. Хрещатик,36. Під час заходу планується встановлення Рекорду України з виконання журналістами Державного Гімну та Патріотичної української Хаки.


На закінчення заходу в.о. начальника інспекції Наталія Петрівна вручила представникам ЗМІ подяки за активну участь і підтримку ініціатив ДФС, а також допомогу у формуванні сумлінного платника податків – відповідального громадянина своєї країни.


Також під час заходу присутні мали можливість обговорити теми, які їх цікавили.


ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

12.06.2015 15:46