>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   
       

Електронний цифровий підпис дає можливість платникам працювати з органами фіскальної служби дистанційно у режимі реального часу

ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві повідомляє, що платники, які мають ключі електронного цифрового підпису, можуть скористатися зручними послугами електронних сервісів ДФС України.


            Отримавши доступ до електронного цифрового підпису, суб’єкти господарювання мають можливість скористатися  такими електронними сервісами, як «ЗІР», що допоможе розібратися у податковому законодавстві, електронний сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера» задля оцінки податкових ризиків діяльності з партнером по бізнесу, сервіси «Реєстр платників ПДВ», «Анульовані свідоцтва платників ПДВ» дозволить платнику дізнатися про анулювання реєстрації платника ПДВ. Ще одним зручним у користуванні для платників є сервіс «Електронний кабінет платника». Цей сервіс забезпечує користувачам змогу подавати податкову звітність он-лайн, а також надає доступ до інформації про стан розрахунків з бюджетом. Податкову звітність платники можуть відправляти до фіскального органу цілодобово. Крім того, при відправці документів в такий спосіб зберігається повна конфіденційність зазначених даних. При цьому не має потреби подавати паперові документи, що значно заощаджує час суб’єктів господарювання.


            Щоб звітувати до контролюючих органів мережею Інтернет, платнику податків потрібно завітати до податкової інспекції за місцем реєстрації та укласти відповідний договір, а також отримати безкоштовне програмне забезпечення для подальшого формування податкової звітності в електронному вигляді. Ознайомитись з переліком необхідних документів для фізичної, юридичної чи фізичної особи – підприємця можна на офіційному сайті АЦСК acskidd.gov.ua.


            Платники Солом’янського району м.Києва можуть отримати безкоштовні електронні ключі в АЦСК ІДД, який знаходиться в ДПІ в Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві за адресою: м.Київ, вул.Смілянська,6, Центр обслуговування платників, зал. №3. Отримати консультацію з питань програмного забезпечення та подання звітності в електронному вигляді можна за номером: (044) 243-74-20.


ДПІ в Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

06.04.2015 10:38