Журнал 'Радник в сфері державних закупівель'2 — Нормативна база2 — ДПI iнформує2 — РУБРИКА «ПІДТРИМКА ЄДИНОЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ МІНДОХОДІВ»3
>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728    
       

Новини

20.02.2018

Визнання недійсним рішення Замовника

про відхилення тендерної пропозиції Учасника та визнання недійсним рішення Замовника про відміну торгів

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.02.2018
Читати всю статтю ...

Набув чинності Закон про корпоративні договори

Як зазначили автори Закону, його розробка була направлена на підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах та товариствах з обмеженою відповідальністю

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
20.02.2018
Читати всю статтю ...

19.02.2018

#Поради_від_Радника

 Віднесення посад фахівців з публічних закупівель до посад державної служби та/або до посад працівників, що виконують функції з обслуговування

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.02.2018
Читати всю статтю ...

SMART-регіони: лайфхаки у ProZorro

 Бориспіль.
Дата проведення:
- 22-го лютого (перший день) – для організаторів (замовників);
- 23-го лютого (другий день) – для постачальників.

Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
19.02.2018
Читати всю статтю ...

«Законодавство повинно бути зрозумілим і прозорим для кожного», - така позиція керівництва ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві

У 2015 році законодавство з питань оподаткування зазнало значних змін, які необхідно довести до платників податків.


            Для роз’яснення прийнятих змін за ініціативою в.о. начальника ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві Надії Римарської для платників Солом’янського району були організовані та проведені різноманітні заходи, зокрема безкоштовні семінари, на яких були розглянуті актуальні питання податкового законодавства.


            Так, протягом лютого в приміщенні податкової інспекції Солом’янського району за участі провідних фахівців інспекції проводились семінари, на яких окремо розглядались питання для юридичних осіб-платників податків та для фізичних осіб платників податків.


            Впродовж кількох годин фахівці податкової інспекції розповідали про нововведення стосовно окремих податків, зокрема щодо особливостей нарахування та сплати податку на додану вартість, податку на прибуток, акцизного податку, можливості застосування податкового компромісу та ін., і надавались відповіді на запитання відвідувачів семінару. Бажаючих отримати роз’яснення стосовно незрозумілих питань було чимало. Податківці намагались задовольнити всіх.


            Під час семінару присутнім роздавали брошури, пам’ятки, листівки з корисною інформацією по останніх змінах в Податковому кодексі України.


            З метою охоплення широкого кола платників та з метою краще довести до громадян необхідну інформацію стосовно «новацій в законодавстві» та дати змогу всім охочим отримати відповіді на нагальні питання податковою інспекцією Солом’янського району спільно з Пенсійним фондом, службою зайнятості в приміщенні Солом’янської районної в місті Києві Державної адміністрації додатково було проведено безкоштовний семінар.


            Звертаючись до платників, в.о.начальника ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві Надія Іванівна Римарська зазначила: «Для того, щоб досягти нашої спільної мети та побудувати сильну, заможну державу, спроможну впевнено виконувати свої функції, ми повинні працювати на партнерських засадах. Це сьогодні необхідний напрямок роботи. Підтримуючи тісний зв'язок з платниками та громадянами ми намагаємось максимально спростити ведення господарської діяльності».


           


            ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м.Києві

27.02.2015 09:19