>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Які послуги відображаються у графі 13 Розділу І Реєстру отриманих та виданих податкових накладних?

Які послуги відображаються у графі 13 Розділу І Реєстру отриманих та виданих податкових накладних?

 Відповідь:  Згідно із формою Реєстру виданих та отриманих податкових накладних (далі – Реєстр), затвердженою наказом Міністерства доходів і зборів України від 25.11.2013 № 708, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16 грудня 2013 р. за № 2118/24650, (далі – Наказ № 708), у графі 13 розділу І Реєстру зазначаються операції з постачання послуг за межами митної території України та послуг, місце постачання яких визначено за межами митної території України.

     Статтею 186 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) передбачено порядок визначення місця постачання послуг з метою визначення об’єкта оподаткування податком на додану вартість.

     Зокрема, відповідно до ст. 186 ПКУ

місце постачання послуг може бути визначено:

-     за місцем фактичного постачання послуг;

-     за фактичним місцезнаходженням майна, з яким пов’язані послуги;

-     за місцем, в якому отримувач послуг зареєстрований суб’єктом господарювання;

-     за місцем реєстрації постачальника.

     Таким чином у графі 13 розділу І Реєстру має відображатися вартість послуг, місце постачання яких згідно зі статтею 186 ПКУ визначено за межами митної території України.

 ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві

26.05.2014 14:57