>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
10.10.2018cal

10.10.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/44053-06 від 08.10.2018


Щодо застосування нецінових критеріїв оцінки

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Порядок автоматичного бюджетного відшкодування

Порядок автоматичного бюджетного відшкодування

18.08.2014 14:17

Порядок оподаткування ПДВ операцій за договором товарного кредиту

Порядок оподаткування ПДВ  операцій за договором товарного кредиту

13.08.2014 16:52

За яких умов платник ПДВ може обрати касовий метод податкового обліку

За яких умов платник ПДВ може обрати касовий метод  податкового обліку

13.08.2014 16:50

Питання податку на додану вартість - стали темою чергової Інтернет-конференції

Питання податку на додану вартість  - стали темою чергової Інтернет-конференції

13.08.2014 16:50

Податок на додану вартість. Питання-відповіді:

Податок на додану вартість. Питання-відповіді:

29.07.2014 09:31

Порядок отримання витягу з реєстру платників ПДВ

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що запит про отримання витягу з реєстру платників ПДВ за формою №1-ЗВР подається особисто платником ПДВ або уповноваженою  на це особою або надсилається поштою до органу Міндоходів за основним місцем обліку платника податків.        

25.07.2014 12:18

Щодо оподаткування ПДВ операцій з продажу та безоплатного постачання подарункових сертифікатів іншим особам

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає Вашу увагу, що згідно із п. 185.1 ст. 185 Податкового кодексу України об’єктом оподаткування є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 Кодексу.

 

25.07.2014 12:10

Платники податку на додану вартість не вправі відмовитися від податкової пільги з ПДВ

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що відповідно до п. 30.1 ст.30          р.І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями, податкова пільга - передбачене податковим та митним законодавством звільнення платника податків від обов’язку щодо нарахування та сплати податку та збору, сплата ним податку та збору в меншому розмірі за наявності підстав, визначених п.30.2 ст. 30 Податкового кодексу.
Згідно з п.30.4 ст. 30 розділу І Податкового кодексу України платник податків вправі відмовитися від використання податкової пільги чи зупинити її використання на один або декілька податкових періодів, якщо інше не передбачено. Податкові пільги, не використані платником податків, не можуть бути перенесені на інші податкові періоди, зараховані в рахунок майбутніх платежів з податків та зборів або відшкодовані з бюджету.
Пунктом 30.9 статті 30 розділу І Податкового кодексу України податкова пільга надається шляхом:

22.07.2014 10:36

Про порядок автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві звертає Вашу увагу, що згідно із п.200.18 ст.200 Податкового кодексу України платники податку, які мають право на бюджетне відшкодування відповідно до цієї статті, подали відповідну заяву та відповідають критеріям, визначеним п.200.19 цієї статті, мають право на автоматичне бюджетне відшкодування податку.
Автоматичне бюджетне відшкодування здійснюється за результатами камеральної перевірки, яка проводиться протягом 20 календарних днів, наступних за граничним терміном отримання податкової декларації, та відповідно до вимог, визначених ст.76 Податкового кодексу.
Контролюючий орган зобов’язаний протягом трьох робочих днів після закінчення перевірки надати органу Державного казначейства України висновок із зазначенням суми, що підлягає автоматичному відшкодуванню з бюджету.
Орган Державного казначейства України надає платнику податку

22.07.2014 10:35

ПРО ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ. ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ:

ПРО ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ. ПИТАННЯ-ВІДПОВІДІ:

14.07.2014 10:32

Щодо бюджетного відшкодування за допомогою облігацій державної внутрішньої позики. Питання-відповіді:

Якими Законами регулюється процес бюджетного відшкодування ПДВ за допомогою облігацій державної внутрішньої позики?
Відповідь: Законом України «Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 27.03.2014 р. №1165-VII було внесено зміни в Закон України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" та доповнено Податковий кодекс України пунктом 23 до підрозділу 10 розділу ХХ «Перехідні положення».

24.06.2014 16:15

ПОДАТОК НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ Питання-відповіді:

1. Як визначається місце постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном?
Відповідь:     Місцем постачання послуг є місце фактичного постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном, а саме:
     а) послуг, що є допоміжними у транспортній діяльності: навантаження, розвантаження, перевантаження, складська обробка товарів та інші аналогічні види послуг;

17.06.2014 16:36

Про податок на додану вартість:

1. Як визначається місце постачання товарів?
Відповідь:     Відповідно до п. 186.1 ст. 186 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі – ПКУ) місцем постачання товарів є:
     а) фактичне місцезнаходження товарів на момент їх постачання (крім випадків, передбачених у пп. ”б” і ”в” цього пункту);

10.06.2014 14:34

Яка передбачена відповідальність за несвоєчасне відкриття відкриття спеціального рахунку та або несвоєчасне перерахування коштів на такий рахунок сільськогосподарським підприємством, що обрало спеціальний режим оподаткування?

  Відповідь:    Відповідно до п.209.2 ст.209 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) згідно із спеціальним режимом оподаткування сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним сільськогосподарських

28.05.2014 13:55

З якого моменту та в які терміни сільськогосподарське підприємство – суб’єкт спеціального режиму оподаткування має право використовувати кошти. Акумульовані на спеціальному рахунку?

Відповідь:  Пунктом 209.2 ст.209 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що згідно із спеціальним режимом оподаткування сума податку на додану вартість, нарахована сільськогосподарським підприємством на вартість поставлених ним

28.05.2014 13:54

Чи необхідно у складі декларації подавати додатки, якщо в декларації з ПДВ відсутні дані – проставлені лише прочерки?

Відповідь: Відповідно до п. 46.1 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) податкова декларація, розрахунок (далі - податкова декларація) - документ, що подається платником податків (у тому числі відокремленим підрозділом у випадках, визначених ПКУ)

28.05.2014 13:53

В яких випадках платнику ПДВ необхідно подавати до контролюючого органу оригінали ВМД при поданні податкової звітності?

Відповідь:    Згідно з п.200.7ст.200 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) платник податку, який має право на отримання бюджетного відшкодування та прийняв рішення про повернення суми бюджетного відшкодування, подає відповідному контролюючому органу податкову декларацію та заяву про повернення суми бюджетного відшкодування, яка відображається у податковій декларації.

28.05.2014 13:52

Чи оподатковують ПДВ кошти , що надходять платникам податків від банків як плата за середньоденними залишками на поточних рахунках та чи відображаються зазначені суми в декларації з ПДВ?

Відповідь:  Відповідно до пп. «а» та «б» п. 185.1 ст. 185 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) об’єктом оподаткування ПДВ є операції платників податку, зокрема, з постачання товарів, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ, та операції з постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до ст. 186 ПКУ.

28.05.2014 13:52

Які платники ПДВ мають право обрати квартальний податковий період подання звітності з ПДВ?

Відповідь:   Відповідно до п.202.2 ст.202 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платники податку, які відповідно до пп. «б» п.154.6 ст.154 ПКУ мають право на застосування нульової ставки податку на прибуток, на період з 1 квітня 2011 року до 1 січня 2016 року,

28.05.2014 13:51

Які строки встановлені для подання податкової декларації з ПДВ та сплати ПДВ до бюджету?

Відповідь: Згідно із п. 202.1 ст. 202 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI (далі - ПКУ) для платників ПДВ звітним (податковим) періодом є один календарний місяць, а у випадках, особливо визначених цим Кодексом, календарний квартал.

28.05.2014 13:51
Страницы: 1 | 2 | 3 | 4 | 5