>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

22.10.2018cal

22.10.2018

Тренінг з питань ефективного планування закупівель


Дата проведення 1 листопада 2018, участь безкоштовна.

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
18.10.2018cal

18.10.2018

Верховна рада України сьогодні, 18 жовтня, у другому читанні прийняла Кодекс з процедур банкрутства. 


 Документ підтримали 237 народних депутатів.   

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
17.10.2018cal

17.10.2018

#Поради_від_Радника


Закупівля постачання та розподілу електричної енергії. Чи потрібно встановлювати кваліфікаційні критерії?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
16.10.2018cal

16.10.2018

Підсумки семінару для замовників на тему:


 Купуємо електричну енергію по-новому: від переговорної процедури до відкритих торгів

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Чи зобов’язаний нерезидент коригувати податковий кредит, сформований при ввезенні (імпорті) товару у разі зменшення ціни на товар нерезидентом?

Відповідь: Відповідно до п. 190.1 ст. 190 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI (далі – ПКУ) базою оподаткування для товарів, що ввозяться на митну територію України, є договірна (контрактна) вартість, але не нижче митної вартості цих товарів, визначеної відповідно до р. III Митного кодексу України, з урахуванням мита та акцизного податку, що підлягають сплаті і включаються до ціни товарів.

23.06.2014 11:33

Які підтверджуючі документи повинні надаватися до контролюючого органу при знищенні чи списанні ОЗ, які вже не можуть використовуватися за первісним призначенням?

Відповідь:  Згідно з п.189.9 ст.189 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо основні виробничі або невиробничі засоби ліквідуються за самостійним рішенням платника податку, така ліквідація для цілей оподаткування розглядається як постачання таких основних виробничих або невиробничих засобів за звичайними цінами, але не нижче балансової вартості на момент ліквідації.

23.06.2014 11:32

Як визначається база оподаткування при здійсненні операцій з постачання вживаних товарів?

Відповідь:  Відповідно до п. 189.3 п. 189 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо платник податку провадить підприємницьку діяльність з постачання вживаних товарів (комісійну торгівлю), що придбані в осіб, не зареєстрованих як платники податку,

23.06.2014 11:32

На яку дату виникають податкові зобов’язання з ПДВ при продажу нерухомого майна, якщо дата переходу права власності на таку нерухомість та дата оплати за неї різні?

Відповідь:  Відповідно до п.187.1 ст.187 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

23.06.2014 11:32

За яких умов платник ПДВ може вибрати касовий метод податкового обліку?

Відповідь:   Згідно із пп.14.1.266 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами та доповненнями (далі - ПКУ) касовий метод - метод податкового обліку, за яким дата виникнення податкових зобов’язань визначається як дата зарахування (отримання) коштів на банківський рахунок (у касу) платника податку

23.06.2014 11:31

Чи може платник ПДВ відмовитись від застосування касового методу за операціями з виконання підрядних будівельних робіт?

Відповідь: Відповідно до п. 187.1 ст. 187 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755 - VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за операціями з виконання підрядних будівельних робіт суб’єкти підприємницької діяльності, починаючи з 19.01.2012 (дата набрання чинності Законом України від 22 грудня 2011 року № 4220-VI, яким внесено зміни до п. 187.1 ст. 187 ПКУ) можуть застосовувати касовий метод податкового обліку відповідно до п.п. 14.1.266 п. 14.1 ст. 14 ПКУ.

23.06.2014 11:31

Які платники ПДВ мають застосовувати касовий метод податкового обліку за операціями з виконання підрядних будівельних робіт?

Відповідь:      Відповідно до п.187.1 ст.187 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755 - VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за операціями з виконання підрядних будівельних робіт суб’єкти підприємницької діяльності, починаючи з 19.01.2012 р. (дата набрання чинності Законом України від 22.12.2011 р. №4220-VI, яким внесено зміни до п.187.1 ст.187 ПКУ) можуть застосовувати касовий метод податкового обліку відповідно до пп.14.1.266 п.14.1 ст.14 ПКУ.

23.06.2014 11:30

Як визначається дата виникнення податкових зобов’язань з ПДВ на митній території України?

Відповідь:      Відповідно до п.187.1. ст.187 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI датою виникнення податкових зобов’язань з постачання товарів/послуг вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше:

23.06.2014 11:30

Який порядок оподаткування послуг, пов’язаних з рухомим майном?

Відповідь:   Підпунктом „б” п.185.1 ст.185 р.V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI із змінами і доповненнями (далі - ПКУ) визначено, що об’єктом оподаткування є операції платників податку з: постачання послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу.

23.06.2014 11:30

Як визначається місце постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном?

Відповідно до пп.186.2.1 п.186.2 р. V Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ, місцем постачання послуг є місце фактичного постачання послуг, пов’язаних з рухомим майном, а саме:

23.06.2014 11:29

Про податок на доходи фізичних осіб, податкову соціальну пільгу та інше консультує ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві. Питання-відповіді:

1. Яким чином оподатковуються доходи у вигляді заробітної плати?
Відповідь:  Відповідно до пп.14.1.48 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) заробітна плата для цілей р.IV ПКУ - це основна та додаткова заробітна плата, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, які виплачуються (надаються) платнику податку у зв’язку з відносинами трудового найму згідно із законом.

10.06.2014 14:31

Податок на доходи фізичних осіб

Податок на доходи фізичних осіб

30.05.2014 12:10

Яка передбачена відповідальність, якщо перевіркою встановлено, що податковий агент під час вилпти доходу (авансу) найманому працівникові нараховує та утримує зменшену суму ПДФО?

Відповідь: Підпунктом 168.1.1 п.168.1 ст. 168 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VІ із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що податковий агент, який нараховує (виплачує, надає) оподатковуваний дохід на користь платника податку, зобов’язаний утримувати податок із суми такого доходу за його рахунок, використовуючи ставку податку, визначену в ст.167 ПКУ.

26.05.2014 15:18

Який порядок нарахування пені з ПДФО?

Відповідь:  Порядок нарахування пені встановлений ст. 129 розділу IІ Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) та наказом ДПА України від 17.12.10 № 953 «Про затвердження Інструкції про порядок нарахування та погашення пені за платежами, що контролюються органами державної податкової служби».

26.05.2014 15:17

Яка штрафна санкція передбачена за порушення норм щодо застосування ПСП з ПДФО?

Відповідь:   Відповідно до пп. 169.2.4 п. 169.2 ст. 169 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI (далі – ПКУ) якщо платник податку порушує норми п. 169.2 ст. 169 ПКУ, внаслідок чого, зокрема, податкова соціальна пільга застосовується також під час отримання інших доходів протягом будь-якого звітного податкового місяця або за кількома місцями отримання доходів, такий платник податку втрачає право на отримання податкової соціальної пільги за всіма місцями отримання доходу починаючи з місяця, в якому мало місце таке порушення, та закінчуючи місяцем, в якому право на застосування податкової соціальної пільги відновлюється.

26.05.2014 15:16

Який термін подання річної декларації та термін сплати ПДФО ФОП ЄП, який отримав доходи як ФО?

Відповідь:  Відповідно до п.177.6 ст.177 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) у разі якщо фізична особа - підприємець отримує інші доходи, ніж від провадження підприємницької діяльності, у межах обраних ним видів такої діяльності, такі доходи оподатковуються за загальними правилами, встановленими ПКУ для платників податку - фізичних осіб.

26.05.2014 15:15

В який термін ФО повинна сплатити суму податкового зобоязання донарахованого контролюючим органом?

Відповідь:  Відповідно до п. 179.7 ст. 179 розділу IV Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації.

26.05.2014 15:15

Яким чином сплачується ПДФО у разі, якщо малолітня дитина отримує подарунок (спадщину) від ФО резидента, що не є членом сім’ї першого ступеня споріднення?

Відповідь:    Відповідно до п. 174.6 ст. 174 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами і доповненнями (далі – ПКУ) кошти, майно, майнові чи немайнові права, вартість робіт, послуг, подаровані платнику податку, оподатковуються згідно із правилами, встановленими ПКУ для оподаткування спадщини.

26.05.2014 15:14

Хто є відповідальни за перерахування ПДФО при отриманні спадщини?

Відповідь:  Відповідно до п.174.3 ст.174 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є спадкоємці, які отримали спадщину.

26.05.2014 15:13

Хто відноситься до членів сім’ї першого ступеня споріднення

Відповідно до пп. 14.1.263 п. 14.1 ст. 14 розділу І Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI членами

26.05.2014 15:12
Страницы: 3 | 4 | 5 | 6 | 7