>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

До уваги платників податку на прибуток підприємств!

До уваги платників податку на прибуток підприємств!
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що 10 лютого останній день подання податкової декларації з податку на прибуток підприємства за 2013 рік платниками, які подавали протягом 2013 року декларації поквартально (разом з річною фінансовою звітністю).
Додатково повідомляємо, що пунктом 49.2 статті 49 Податкового кодексу України передбачено, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Податковим кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м.Києві


До уваги платників єдиного соціального внеску!
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві нагадує, що 10 лютого останній день подання звіту з єдиного соціального внеску за 2013 рік фізичними особами підприємцями (в тому числі тими, що обрали спрощену систему оподаткування), які не використовують працю найманих працівників.
Варто зазначити, що пунктом 49.2 статті 49 Податкового кодексу України передбачено, що платник податків зобов’язаний за кожний встановлений Податковим кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.

ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м.Києві
03.02.2014 16:09