>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
       

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

21.09.2018cal

Smarttender обирай - інфо тримай…


Хто здійснюватиме моніторинг публічних закупівель?

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

20.09.2018

13 вересня 2018 року на засіданні Антимонопольного комітету України прийнято рішення


про надання дозволу на концентрацію інтернет-супермаркету «Rozetka» і групи компаній «EVO».

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
20.09.2018cal

Перший електронний майданчик приєднався до партнерської програми Openmarket з продажу арештованого майна


19 вересня комісія Міністерства юстиції України прийняла рішення

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

За який період та в який термін сільськогосподарському підприємству необхідно подати декларацію, якщо він з початку наступного року перейде на сплату ФСП?

За який період та в який термін сільськогосподарському підприємству необхідно подати декларацію, якщо він з початку наступного року перейде на сплату ФСП?

Відповідь: Відповідно до п.152.9 ст.152 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) для платника податку на прибуток підприємств використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.
Підприємства, основною діяльністю яких є виробництво сільськогосподарської продукції, подають декларацію з податку у строки, визначені законом для річного податкового періоду (ст.155 ПКУ).
Для виробників сільськогосподарської продукції, визначених статтею 155 ПКУ річний податковий період починається з 1 липня поточного звітного року і закінчується 30 червня наступного звітного року (пп.152.9.1 п.152.9 ст.152 ПКУ).
Для виробників сільськогосподарської продукції, зареєстрованих як платники фіксованого сільськогосподарського податку (далі - ФСП), не застосовуються норми підпункту 152.9.1 п.152.9 ст.152 ПКУ в частині визначення податкового періоду для виробників сільськогосподарської продукції (пп.152.9.4 п.152.9 ст.152 ПКУ).
Порядок справляння ФСП визначено главою 2 розділу XIV ПКУ. Відповідно до п. «а» ст.307 цієї глави платники ФСП не є платниками податку на прибуток підприємств.
Базовим податковим (звітним) періодом для ФСП є календарний рік. Базовий податковий (звітний) рік починається з 1 січня і закінчується 31 грудня того ж року (п.305.1 та п.305.2 ст.305 ПКУ).
Враховуючи зазначене, оскільки у разі переходу з загальної системи оподаткування на сплату ФСП сільськогосподарські підприємства втрачають статус платника податку на прибуток, період з 1 липня по 31 грудня (до переходу на сплату ФСП) для таких підприємств слід вважати окремим податковим періодом із поданням податкової звітності в терміни, визначені для платників податку на прибуток, тобто протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем цього звітного періоду.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
29.10.2013 09:56