>
Тел.: +38(044)451-85-71
email: radnukdz@gmail.com
Передплатний індекс 89613

Календарь

ПНВТСРЧТПТСБВС
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Новини

ОСТАННІ НОВИНИ:

14.12.2018cal

14.12.2018

Постанова НКРЕКП


Про встановлення тарифу на передачу електричної енергії ДП «НЕК «УКРЕНЕРГО» на 2019 рік

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.12.2018cal

Постанова НКРЕКП


Про затвердження прогнозованої оптової ринкової ціни на 2019 рік

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.12.2018cal

Звертаємо увагу, що 11 грудня постановами НКРЕКП


було встановлено тарифи на послуги з розподілу електричної енергії

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
14.12.2018cal

Визначено регламент роботи системи електронних платежів НБУ


та порядок роботи банківської системи України в період завершення звітного року

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...
13.12.2018cal

13.12.2018

Лист МЕРТУ № 3304-04/54502-07 від 13.12.2018


Щодо закупівель електричної енергії та послуг з розподілу електричної енергії

Рейтинг: 0
Коментарі: 0
Рейтинг: 0  
Комментарии: 0
Читати всю статтю ...

Чи повинен платник податку на прибуток, що застосовує згідно з п.154.6 ст.154 ПКУ ставку податку на прибуток підприємств 0 відсотків, подавати звіт про суми податкових пільг?

Чи повинен платник податку на прибуток, що застосовує згідно з п.154.6 ст.154 ПКУ ставку податку на прибуток підприємств 0 відсотків, подавати звіт про суми податкових пільг?

Відповідь: Відповідно до пп.16.1.3 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755 – VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) платник податків зобов’язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов’язані з обчисленням і сплатою податків та зборів;
Суми податку та збору, не сплачені суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, обліковуються таким суб’єктом - платником податків. Облік зазначених коштів ведеться в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України (п. 30.6 ст. 30 ПКУ).
Пунктом 2 Порядку обліку сум податків та зборів, не сплачених суб’єктом господарювання до бюджету у зв’язку з отриманням податкових пільг, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1233, визначено, що суб’єкт господарювання, що не сплачує податки та збори у зв’язку з отриманням податкових пільг, веде облік сум таких пільг та складає звіт про суми податкових пільг за формою згідно з додатком до цього Порядку.
У відповідних графах звіту згідно з довідником пільг зазначаються код пільги та найменування податкової пільги за кожним видом податкових пільг, які застосовує суб’єкт господарювання.
Зокрема, пільги податку на прибуток підприємств, передбачені у п.154 6 ст.154 ПКУ, у Довіднику податкових пільг зазначені під кодами 11020264, 11020265, 11020266.
З урахуванням викладеного, платники податку на прибуток, що застосовують згідно з п.154.6 ст.154 ПКУ ставку податку на прибуток підприємств 0 відсотків, повинні вести облік сум пільг, складати та подавати до контролюючих органів звіт про суми податкових пільг.
ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві
29.10.2013 09:54